X
تبليغات

تصویر ثابت

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

پباده سازی و پدیکور ناخن پا


پباده سازی و پدیکور ناخن پا
پدیکور یک کدام از طریق های زیبایی انگشتان پا میباشد که پیشین از پباده سازی ناخن ها بایستی انجام دهید یعنی گوشت های طولانی تر به دور ناخن ها را بگیرید, ناخن ها را کوتاه فرمائید, ناخن ها را سوهان بکشید و... پس از انجام پروسه پدیکور میرسیم به پباده سازی و طراحی صفحه ناخن های پا با لاک.
برای طراحی صفحه ناخن های پا می‌توانید از لاک های اکلیلی, شابلون های منحصربه‌فرد, نگین, مرواریدهای ریز و ... استعمال نمائید. برای طراحی صفحه ناخن های پا در منزل می توانید طرح های معمولی تری تعیین فرمائید و به راحتی ناخن هایتان را پباده سازی نمایید. دسته پباده سازی های ناخن که در‌پی مشاهده می‌کنید در اشکال رنگی رنگی, گل گلی, اکلیلی, بی آلایش و نگین دار میباشند که می‌توانید از آن‌ها ایده بگیرید و ناخن هایتان را این مدلی پباده سازی نمایید.فراگیری نحوه پدیکور کردن پا در خانه
آیا می دانستید که پاهای شما قادر است چیزهای متعددی درخصوص شما بگوید؟ پا های تر و تمیز علامت زنی مغرور و بااعتماد به نفس میباشد. لازم وجود ندارد وقت و مبلغی چهت نیل به پا های قشنگ صرف فرمایید; صرفا کاری که بایستی انجام دهید این میباشد که برای یک گرد هم آیی پدیکور در منزل فرآیند بی آلایش ای را که درین بخش از دنیای مد نمناک بیان شده میباشد دنبال فرمایید.فرآیند انجام پدیکور ناخن پا
مواد لازم:

یک وان آب گرم
نمک / شامپو خزینه
یک اسکراب خوب کف پا
ناخن گیر
پوشر کوتیکول
سوهان
سنگ پا
اسکرابر ناخن
تمیز کننده لاک ناخن
کرم کوتیکول
حوله پاک
مرطوب کننده
پد های پنبه ای


به چه شکل می قدرت پدیکور ناخن پا را در منزل انجام بخشید؟
در بالا ناخن هایتان را مهیا فرمائید، این سیرتکامل که با به کار گیری از تمیز کننده لاک و پنبه، لاک کهن ناخنتان را منزه فرمائید و آنگاه, ناخن های خویش را با به کار گیری از یک ناخن گیر صاف ببرید و گوشه های ناخن را خیلی عمیق نبرید وگرنه با ناخن های دردناک و درون رونده به گوشت راز و عمل خواهید داشت.

در رابطه صورت ناخن هایتان تصمیم بگیرید (مربع, بیضی, دوپهلو و گرد) تا بتوانید آنان را صحیح فرمایید.

از سوهان برای صورت دادن ناخن به صورت گزینه نظرتان به کارگیری نمایید و سوهان کشیدن را با نیروی کافی برای تغییر‌و تحول صورت ناخن انجام دهید ولی آنقدر آهسته که آن‌ها را ضعیف نکنید و در مقابل انجام حرکات عقب و جلو بر روی نوک ناخن مقاومت فرمائید زیرا آنها‌را ضعیف می نماید و در ازای, سوهان را در یک طرف روی ناخن ها بکشید تا صورت متبوع را بگیرید.

موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/25ساعت 19:30 توسط علی پور | تعداد بازديد :1

راهنمای خرید رژلب


مرحله سومحالا سراغ کناره دیگر لب بروید؛ یادتان باشــد صد رد صد به عبارتی قدر که به لب‌های بالا و تحت رنگ می‌دهید می بایست به کناره‌ها هم رنگ دهید.مرحله‌چهارمدوباره سراغ لب ذیل بروید و تمام نصیب‌های رنگ جامانده را مجدد رنگ بزنید؛ هم اکنون لب‌هایتان را به هم فشار دهید و بمالید تا رنگ تماما پخش شود.

ادغام رنگ را فراموش نکنید ترکیب و قاطی کردن رنگ‌ها، هم یک تفریح میباشد و هم روشی برای به دست آوردن رنگ دلخواه متبوع. رنگ‌های مواد آرایشی را هم می‌اقتدار با هم ادغام کرد و به یک رنگ تازه رسید؛ در حالتی که اعتنا کرده‌باشید آرایشگران رشته‌ای هم هیچ‌گاه از یک رنگ رژ استعمال نمیکنند و به همین برهان هم میباشد که سود آخرین کارشان مختلف و تک میگردد.

چه‌گونه ایرادات را حل نمائید
برای لب‌‌های رنگ پریده: سراغ رنگ‌‌های مات بروید، مثل صورتی کمرنگ یا این که بژ پر‌نور؛ به دلیل آن که رنگ‌های تیره روی لب‌های رنگ‌‌پریده بیش تر از اندازه جلب دقت می نمایند؛ بدین ترتیب چنین رنگ‌هایی را خیلی ملایم روی لب‌ها بنشانید.برای لب‌های خیلی تیره: رژهای پر رنگ و رژ‌هایی با تم رنگ آبی رنگ برای شما مطلوب میباشد. رنگ‌‌های پر‌نور روی لب‌های تیره خاکستری و متمایل به سیاه جلوه میکند.
لب‌هایی با رنگ غیر یکنواخت: در صورتی سراغ رنگ‌های تیره میروید نصیب داخلی لب ذیل را صورتی فرمایید یا این که یک لب را رنگ پر‌نور بزنید و لب دیگر را تیره.شما می توانید با این طرز رنگ‌ طبیعی لب‌های خودتان را هم بپوشانید و هم در رخ رغبت آن را پر رنگ‌خیس فرمایید. یعنی از یک رنگ ملایم برای لب کمرنگ‌خیس به کارگیری نمایید و رنگ تیره‌خیس برای نصیب دیگر لب. برای پوشاندن این موقعیت نخستین روی نصیب کمرنگ‌خیس لب تحت عنوان شالوده یه خرده رنگ تیره بزنید و آنگاه رژلب مستمر را استعمال فرمایید.

 راهنمای خرید رژلب
۱ – چنانچه می خواهید رژلب به‌رنگ طبیعی بخرید رنگی را گزینش نمائید که یک یا این که دو پرده از رنگ طبیعی لب‌هایتان تیره‌خیس باشد هیچ‌وقت رنگ پر‌نور‌خیس از لب‌های‌تان نخرید چون رخ را بی‌روح و بیمارگونه نشان میدهد.۲ – مدام رژلب را روی لب زیر آزمون کرده و با لب بالا که رژ ندارد مقایسه فرمائید.۳ – موقع آزمون رژلب بهتر میباشد هیچ پیرایش و رنگی روی چهره‌تان نباشد.

۴ – قلم لب بایستی دقیقا به رنگ لب‌های‌تان باشد خیر تیره‌خیس. خودکار لب تیره غیرطبیعی به حیث می آید و به هیچ عنوان خوشگل وجود ندارد.۵ – می‌قدرت خودکار لب را پیشین از رژ لب یا این که آن‌گاه کشید؛ هیچ رسمی در این زمینه نیست.۶ – خودکار لب در لب بالا بهتر میباشد کمرنگ‌خیس از لب ذیل کشیده شود.

۷ – پیشین از آزمون رژلب روی لب‌هایتان پاره ای پودر بزنید تا رنگ حقیقی رژ را مشاهده کنید.۸ – در حالتی‌که میخواهید برای خرقه خاصی رژلب بخرید موقع خرید آن جامه را به بدن فرمایید یا این که یاور خویش ببرید و آن را در کنار رخ خویش نگهدارید تا دقیقا به عبارتی رنگی را که میخواهید گزینش نمایید.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1398/8/23ساعت 15:44 توسط علی پور | تعداد بازديد :1

نکات آرایشی دیدنی برای گزینش رنگ رژلب


نکات آرایشی دیدنی برای گزینش رنگ رژلب مطلوب پوست و رخ خانم ها

گهگاه گزینش و خرید رژلب دردسر ساز می گردد. ممکن میباشد ساعتها صرف خرید یک رژلب بی آلایش کنیم و در آخر نیز دست خالی به خانه برگردیم! گزینش رنگ رژلبی که هم با روحیه ما و هم با رنگ پوست ما متناسب باشد چندان شل وجود ندارد و حتی ارشادوراهنمایی های گاهی فروشنده نیز کمکی نمی نماید. حقیقتا شایسته ترین و مطلوب ترین رنگ رژلب برای پوست شما چه رنگی میباشد؟ به‌دنبال با ما همدم باشید تا نکات جالبی در رابطه گزینش رژلب مطلوب بیاموزید:

 بهترین مارک رژلببرای پوست های خیلی پر‌نور

پوست های پر‌نور می بایست رژلب های پررنگ و پر‌نور به کار گیری نمایند. مثلا قرمز رنگ یا این که صورتی پر‌نور. این رژلب ها ادغام رنگ دراماتیکی در ظاهر پوست های پر‌نور میدهد.
رژلب Nars

درصورتی که میخواهید در تمام روز زیباترین باشید این رژلب کلاسیک را آزمون نمائید.
برای پوست های پر‌نور تا میانگین

شاید اضافه به سمت رنگ های تیره رغبت داشته باشید ولی طیف صورتی پر‌نور برای پوست های رنگ پر‌نور مطلوب میباشد زیرا رنگ آن‌ها طبیعی خیس میباشد.
L’Oréal

این رژلب هم دوام متعددی دارااست و هم چشمگیر و عجیب میباشد.
برای پوست های میانگین تا زیتونی

رنگ های آلبالویی و فوکسیه (مخلوط بنفش و صورتی) شایسته ترین رنگ ها برای پوست های برنز زیتونی میباشد.
Clinique

این طیف زیبای آلبالویی شایسته ترین تعیین برای پوست های زیتونی میباشد. شایسته ترین رژلب مطلوب رنگ پوست شما
برای پوست های تیره

در صورتی‌که رنگ پوست شما از پوست های زیتونی تیره خیس میباشد کارشناسان زیبایی توصیه کرده اند که از رژلب های طیف قرمز رنگ مایل به نارنجی رنگ استعمال نمائید.
Ysl

پوست های تیره می‌توانند این رنگ کلاسیک نارنجی رنگ را برای مدام به کارگیری نمایند.


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/22ساعت 20:00 توسط علی پور | تعداد بازديد :0

اشکال رژلب


هماهنگی رژلب با بقیه اجزای آرایش و پیرایش


همواره به خیال و خاطر داشته باشید که در صورتی قصد زدن رژلب قرمز‌رنگ تیره را دارید، از انجام پیرایش دیده غلیظ پرهیز کنید. در مقابل، بهتر میباشد صرفا به زدن مقداری ریمل، یک خط دیده باریک و یه خرده رژگونه روی سیرتکامل ها بسنده نمایید.مجموعاَ، آرایش و پیرایش شما بایستی به طوری باشد که اعضای رخ تان برای جلب اعتنا با هم رقابت نکنند. به همین علت، وقتی که آرایش و پیرایش دیده غلیظ دارید نیز بهتر میباشد فقط به زدن یک رژلب ملایم مانند هلویی، کرم، صورتی پر‌نور و یا این که حتی برق لب اکتفا نمائید. یک رژلب براق و مرطوب می‌تواند فیس شما‌را برنا و شاداب نشان دهد. از این رو برای زیباتر شدن نیازی به پیرایش های خیلی غلیظ وجود ندارد.

 بهترین مارک رژلب

 


یادگرفتن زدن رژلب قرمز‌رنگنبایدهای رژلب قرمز‌رنگ


بهتر میباشد در فصل گرم سال به سراغ آرایش و پیرایش‌های تند و تیز نروید؛ به این دلیل‌که به جهت رطوبت ناشی از عرق چهره، رنگ‌های مواد آرایشی با هم ترکیب گردیده وهر قدر این رنگ ‌ها برجسته ‌خیس و تندتر باشند، رخ موقعیت غیر مطلوب تری به خویش خواهد گرفت. از طرف دیگر رنگ‌ های گرم و تند شم گرما را به طرف مقابل انتقال می‌ دهند و بهتر میباشد در فصل گرم سال از رنگ های سرد مصرف شود. از این رو، رژلب ‌های خانواده قرمز رنگ چندان برای فصل تابستان مطلوب نیستند. سفارش ما برای روزهای گرم فصل‌تابستان به کار گیری از یک بالم لب طبیعی و سوای رنگ میباشد که علاوه بر حفظ از لب‌ها در مقابل اشعه ماورای ‌بنفش، یک شاین ملایم و زیبایی را نیز ساخت مینماید. از آن جایی که لب‌ها به ‌راحتی در مقابل آفتاب می‌ سوزند، بهتر میباشد محصولی را خریداری فرمائید که دارنده 15 spf یا این که فراتر باشد.اشکال رژلب

 


رژلب های مختلفی در بازار وجود دارا‌هستند که از لحاظ مال و بافت با هم گوناگون بوده و به نحوه های مختلفی آیتم استعمال قرار میگیرند. در‌پی قصد داریم شما‌را با اشکال رژلب ها آشنا کنیم.


اشکال رژلب های کرمی

رژلب های کرمی دارنده پوشش نیکی بوده و درخشان می باشند. این رژلب ها معمولا ماندگاری بالایی داشته و موجب پررنگ به لحاظ وصال لب ها می گردند. رژلب های کرمی برای حالت های متفاوت قابل استعمال میباشند.


رژلب های مات

رژلب های مات به یکی دوست داستنی ترین رژلب ها میان خانم ها تبدیل گردیده و بدون نقص ترین پوشش دهی و بیشترین ماندگاری را به یاور دارا‌هستند. این رژلب ها طیف رنگی گسترده ای داشته و برای مجالس آیتم قابل قبولی محسوب میشوند. از پاراگراف معایب این رژلب می شود به بی آبی لب ها اشاره نمود.


رژلب های واضح

رژلب های روشن دارنده رنگ مختص و پوشش دهی بالایی نیستند؛ ولی موجب شفافیت و زیباتر شدن لب های میگردند. این رژلب ها برای مادمازل ها و پیرایش روزانه مورد بسیار خیر و خوبی می باشند. پرهیز از کم آبی لب یکی بارزترین خصوصیت های این گونه رژلب میباشد.


لاک لب

لاک لب مشابه به رژلب های مات بوده و درخشان نمی‌باشد. ماندگاری این دسته رژلب بسیار بالا بوده و از آن جایی که پوشش دهی قابل قبولی نیز دارااست، آیتم ایده آلی برای عروس خانم ها به حساب می‌آید.


 
اشکال رژلب قرمز‌رنگ


 


مزایا و معایب رژلب

 


مهم‌ترین مزایای رژلب، ارتقاء زیبایی و جلوه فیس میباشد. حتی می قدرت دوران هایی که برای خارج رفتن از منزل شتاب داریم و زمان چندانی برای آرایش و پیرایش فیس بی نقص وجود ندارد، فقط به زدن رژلب اکتفا کرد. بعضی رژلب ها نیز دارنده اشکال روغن های طبیعی و ارگانیک می‌باشند که موجب نرمی و لطافت هر چه اضافه لب ها میشوند.

امروزه البته متاسفانه، رژلب های شیمیایی بخش اعظمی ایجاد میشوند که جهت ارتقاء ماندگاری رنگدانه، در ایجاد آنها از سرب به کار گیری میشود. سرب ماده سمی میباشد که از روش پوست جذب تن گردیده و ضررهای اکثری را در پی دارااست. درصد بالایی از رژلب های تولیدی دارنده مواد اکسید آهن، پلی اتیلن و دی اکسید تیتانیوم می باشند که خطر ابتلا به سرطان های ریوی و سینه را ارتقاء میدهند.

علاوه بر این، در ایجاد اکثری از تولیدات آرایشی مانند رژلب، لاک ناخن و ... از فرمالدئید استعمال می گردد که موجب بروز التهاب و تحریک پوستی گردیده و در فیس تماس مزمن موجب ضعف همگانی میگردد. رنگ های شیمیایی زیادی که در ایجاد رژلب ها استعمال می گردد، قادر است در چهره عدم رعایت بهداشت و استانداردهای یگانه، خلل ساز باشد. بعضی از این رنگ ها جهت تولید یک رنگ یگانه با هم مخلوط نیز میشوند که می‌توانند علاوه بر دلایل پوستی، موارض گوناگون داخلی نیز داشته باشد.در مقاله گونه های رژلب قرمز‌رنگ و هماهنگی آن با رنگ پوست به معرفی اشکال تناژهای رنگ رژلب قرمز رنگ پرداختیم. همینطور، تناسب رنگ های این تناژها را با گونه های رنگ پوست ها آیتم بازبینی قرار دادیم. در صورتی‌که شما هم تجربه جدیدی از مصرف گونه های رنگ های رژلب قرمز‌رنگ دارید را با ما بقیه یوزرها به اشتراک بگذارید.


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/19ساعت 18:19 توسط علی پور | تعداد بازديد :1

بوی رژ لب


به همین عارضه ها بایستی در گزینش ابزار آرایشی بسیار توجه کنیم، به همین خیال و خاطر درین نوشته ی علمی عملکرد می‌کنیم تا به شما نشان دهیم چه گونه رژ  اصلی و تقلبی را از هم تشخیص دهید.

بهترین مارک رژلب

بوی رژ لب

اولی طریق تشخیص رژ لب تقلبی رایحه کردن آن میباشد. رژ لب های تقلبی معمولا بوی بدی که ناشی از بوی سرب یا این که قطران زغال سنگ میباشد می‌دهند.


کم آب بودن رژ لب

دومی راه و روش تشخیص رژ لب تقلبی از اصل کم آب بودن آن میباشد به نحوی که شما بعد از مصرف رژ تا چندین دقیقه بعداز مصرف روی لب شرایط ماسیده و سوراخ شکاف تولید میشود. البته رژ اصل این موقعیت را ندارد و زیرا در رژ لب های اصل و مرغوب از روغن های گیاهی به کار گیری میگردند تا تعدادی ساعت شرایط برق و طراوت خویش را مراقبت می نمایند.


سربی بودن رژ لب

برای آزمایش سربی بودن رژ لب شما میتوانید یک لایه نازک از رژ را روی یک تکه از طلا و جواهرات بکشید و در صورتی رد رژ لب روی طلا و جواهرات سیاه شود، نشان دهنده وجود سرب در رژ و تقلبی بودن آن میباشد.


نکته :

ولی در اینکه فیض این آزمایش چقدر قابل اعتماد میباشد، شک متعددی موجود هست و هیچ منبع علمی معتبری چنین تستی را تایید نکرده زیرا ممکن میباشد بعضی مواد طبیعی به عمل رفته در رژ مثل موم عسل هم با طلا جواهرات برخورد نشان دهند و این رنگ تیره را تولید نمایند. پس تیره شدن رنگ رژ در تماس با طلا و جواهرات علامت قطعی برای وجود سرب در آن وجود ندارد. پس بهتر میباشد هنگام خرید رژ، تولید ها آرایشی طبیعی موسوم به ارگانیک را گزینش نمائید تا از تندرست آن ها مطمئن باشید.


دقت به مورخ مصرف

اثاثیه آرایشی دارای اعتبار و اصل ، دارنده مورخ مصرف یا این که به عبارتی انقضا میباشند، البته درصورتی که نداشت آن فرآورده اصل نمیباشد.  هنگام خرید اسباب آرایش و پیرایش می بایست به آن دقت فرمایید مورخ مصرف روایت شده روی باکس اسباب و اثاث آرایشی باشد. به گفته دانشمندان روسی بیشتراز نیمی از بانوانی که برای خرید اسباب و اثاث پیرایش به مغازه ها می‌روند کوچکترین توجهی به مورخ مصرف این تولیدها ندارند و به علاوه تا هنگامی تمام نشود آن را به دور نمی ریزند. این در حالی میباشد که اکثری از این تولید ها ماهها نیز در فروشگاهها، گمرک و…. باقی می‌مانند و زمانی به فروش می رسند چیزی به انتها مورخ مصرف شان باقی نمانده میباشد.


معمولا تولید ها آرایشی هنگامی بوی بدی می‌گیرند و دیگر آن قوام و پوشانندگی نخستین خودشان را ندارند ، شما می‌توانید مطمئن باشید که مورخ مصرفشان به انتها رسیده میباشد.


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/18ساعت 18:59 توسط علی پور | تعداد بازديد :4

نکته های مهم در استعمال از رژ لب قرمز‌رنگ


رژ لب قرمز‌رنگ شم توان به وی می‌دهد. بعضا از زن ها رژ لب قرمز‌رنگ را گذشته از رخداد ناخوشایندی که قرار میباشد فیس دهد می‌زنند تا اقتدار بیشتری در مواجه با آن داشته باشند. ممکن میباشد این روزگار قبلی از به هم زدن یک ارتباط، به دنیا آمدن، مرگ یا این که یک مسافرت طاقت فرسا باشد. رژ قرمز‌رنگ به وی امداد مینماید تا احساس اشراف بیشتری نسبت به اتفاق ها و وضعیت داشته باشد.


 
 


روانشناسی و شخصیت خانم ها در استعمال از رنگ های متفاوت ماتیک یا این که رژ لب


 


شخصیت شناسی رژلب قرمز رنگ


 
 


رنگ قرمز‌رنگ عشق و علاقه ، انرژی زیاد و فعال بودن شمارا اکران می‌دهد و با این رنگ فرکانس های عاطفی متعددی از خویش منتقل میکنید . شما با رژلب قرمز‌رنگ خود‌با‌وری بالایی دارید و در ارتباط ها عاطفی پیروز خواهید شد .


شخصیت شناسی رژلب رنگ لب


 
 


شما اخلاق دور از شوخی دارید و از سایرافراد هم می‌خواهید که با شما دورازشوخی خوی نمایند. خیلی احساسی و شکننده می باشید و چیزی برای نهفته کردن ندارید. میتوانید درباره عاطفی چیره گردید و در کنار همسرتان قلب خویش را فارغ از هیچ هراسی برای وی گشوده میکنید.


شخصیت شناسی رژلب صورتی


 
 


رژلب صورتی معصومیت و در مقابل جذابیت و شیطنت شمارا اکران میدهد. در بنا شده در مقابل عشق و علاقه تان با پا پیش میکشید و با دست پس می زنید. هنگامی طرف مقابل برای او‌لین توشه شما‌را می بیند، نمی داند حقیقتا از ارتباط چه می‌خواهید. ولی احتمالا خودتان هم از این مساله اطمینان ندارید.


 


شخصیت شناسی رژلب جیگری


 
 


با این رژلب شخصیت قاطع و اقتدار خویش را نشان می دهید و شاید در اولِ منش پاره ای عقب بکشید و از ملاقات طرف مقابل پرهیز کنید. برای آشنایی شما روزگار متعددی نیاز میباشد و طرف مقابل می بایست طاقت داشته باشد.


همینطور بخوانید: تغییر و تحول الگوی رفتاری با وب


 


شخصیت شناسی رژلب گلبهی


 
 


برای وعده دیدار پر نمک و اشتیاق متعددی دارید البته می بایست پاره ای میانروی داشته باشید. میخواهید آیتم دقت دور و بری ها قرار گیرید و چهت نیل به هدف ها تان عجول میباشید. میدانید در کجا بایستی دنبال سرگرمی باشید.


 


شخصیت شناسی رژلب بنفش


 
 


با رژلب بنفش میخواهید به دور و بری ها نشان دهید که اختصاصی می باشید. این رنگ مدام پر‌نور فکری و خلاقیت شما‌را در معرض اکران قرار می‌دهد. پس طرف مقابل در وعده دیدار ها می بایست انتظار هر اخلاق غیر انتظار ای را داشته باشد.


 


شخصیت شناسی رژلب فارغ از رنگ


 
 


شما با رژلب فارغ از رنگ دوست ندارید روش اشتباهی بروید و با نزدن رژ به طرف مقابل میگویید: اینجانب همینی هستم که می بینی . شما با این عقاید با طرف مقابل تان بسیار رو راست و راست گو می باشید.


 


نکته های مهم در استعمال از رژ لب قرمز‌رنگ که بایستی بدانید


1 – اعتنا در ادغام رنگ

رنگ قرمز رنگ از سه زردرنگ و نارنجی رنگ و آبی رنگ گرفته شده‌است که برای رژ قرمز رنگ پر رنگ می بایست ترکیبی از این سه رنگ در رژ مستعمل باشد. اما برای قرمز‌رنگ عادی و یا این که قرمز رنگ پر‌نور می بایست ترکیبی از دو زرد رنگ و نارنجی رنگ اضافه مصرف شود و برای رنگ آبی رنگ آن توجه شود که از آبی رنگ پر‌نور مصرف شود. روشنی رنگ آبی رنگ منجر می‌گردد که زردی رنگ دندان ها کمتر به لحاظ رسد .

بهترین مارک رژلب

چه گونه می اقتدار این تفاوت را پیدا کرد ؟

بایستی در هنگام خرید از پوست روی مچ دستتان استعمال فرمایید و رژ ها را روی آن آزمون فرمائید .به دلیل آن که روی مچ دست رگ ها ی آبی رنگ پیدا میباشند و رنگ رژ را به خیر و خوبی می‌توانید تشخیص دهید.


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/16ساعت 14:30 توسط علی پور | تعداد بازديد :6

رژ لب مطلوب پوست های تیره


رژ لب مطلوب پوست هایی با رنگ میانگین

این رنگ پوست به سادگی برنز گردیده و عموما نمی سوزند و معمولا حساس هم نیستند. در حالتی که دارنده این رنگ پوست میباشید رژهایی به رنگ گل رز، ارغوانی و بنفش برای شما مطلوب میباشند. به صورت کلی رنگ ارغوانی قهوه ای انتخابی بسیار خوب و همینطور رنگ بژ و صورتی پر‌نور، برازنده ی شما میباشد. برای کسانی با پوستی به رنگ میانگین با ته رنگ سرد، اشکال رنگ های صورتی و تمشکی میتوانند رنگ های مکمل ای باشند. همینطور شایسته ترین رنگ رژ لب برای ضیافت های شب نیز، رژهایی به رنگ شرابی می‌باشد. از طرف دیگر در‌حالتی که ته رنگ پوست شما گرم میباشد، رنگ های قرمز‌رنگ با بدن نارنجی رنگ، خویشِ نارنجی رنگ و حتی مسی و برنز برای شما مطلوب میباشد. مطمئن باشید از جلوه ی زیبای این رنگ ها بر روی صورتتان شگفت زده خواهید شد.


مقاله دارای ارتباط:  چه‌طور خط لب بکشیم؟ فراگیری کشیدن خط لب بی آلایش

 


رژ لب مطلوب پوست های برنزه

این طیف رنگ پوست در برگیرنده ی بدن های برنز و زیتونی میباشد. در صورتی درین مقام قرار می‌گیرید، پوست شما کم کم در ذیل آفتاب می سوزد و نسبتاً در تمام فصول سال، پوستی برنزه دارید. خانم هایی با این رنگ پوست بهتر میباشد از رژهایی به رنگ قهوه ای و بنفش غربت نمایند؛ چراکه این رنگ ها با پوست شان در تضاد و مغایرت میباشد. این اشخاص میتوانند به جای آن از رنگ های دیگری مانند گل بهی، صورتی تیره و رنگ هایی با بدن نارنجی رنگ به کارگیری نمایند. مخصوصا رنگ های قرمز‌رنگ با بدن نارنجی رنگ و خویشِ نارنجی رنگ، برروی رخ های گرم بسیار قشنگ به حیث می‌آیند و پوست هایی با ته رنگ سرد با رنگ قرمز‌رنگ گیلاسی و شرابی سازگار می باشند. اشخاصی با پوست زیتونی که دارنده ته رنگ خنثی می باشند نسبتاً با هر رنگی، از رنگ پوست گرفته تا قرمز رنگ، نارنجی رنگ و صورتی بسیار جالب به حیث می رسند.

بهترین مارک رژلب

 


رژ لب مطلوب پوست های تیره

کسانی که‌این رنگ پوست را دارا هستند، فیس تیره ای داشته و هیچگاه آفتاب سوخته نمیشوند. آنها همینطور ممکن میباشد دارنده گیسو سیاه یا این که قهوه ای تیره باشند. در‌صورتی‌که شما در‌این مدل قرار می‌گیرید، رنگ های قهوه ای با سایه هایی از رنگ بنفش مانند گردویی، کاراملی و شرابی برازنده ی شما میباشد. همینطور برای این اشخاص رنگ آلویی تیره، بنفش تیره و اشکال قرمز رنگ بسیار جالب میباشد در حالیکه بایستی از رژهای معدود رنگ هجران نمایند. اما این به این معنی وجود ندارد که از رژ لبی به رنگ پوست به کارگیری نکنید. بلکه میتوانید رنگ هایی با بدن گرم مانند قهوه ای متالیک، کاراملی گرم، رزگلد و یا این که رنگ بنفش تیره را برای جالب به حیث وصال در لحاظ بگیرید.


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/14ساعت 23:16 توسط علی پور | تعداد بازديد :5

ایجاد رژ لب با زباله مرغ درست است؟


ایجاد رژ لب با زباله مرغ درست است؟
حفظ و آلرژی در خرید اسباب و اثاث آرایشی مدام تاکید می گردیده و می‌گردد به دلیل آنکه به جهت تماس بی واسطه این اسباب و اثاث با پوست و قسمت های حساس پوست رخ نیاز به اعتنا در تعیین و خرید این اسباب را بیش تر می‌نماید.
کشور‌ایران پس از ایالات متحده عربی، دو‌مین مصرف کننده اسباب و اثاث آرایشی در خاورمیانه محسوب میشود. این قضیه سبب ساز گردیده سودجویان بخش اعظمی با فعال‌ساز‌ی کارخانه های غیرمجاز مبادرت به ساخت اثاثیه آرایشی تقلبی و نامرغوب نمایند. در قبلی خبر وجود سرب در مواد آرایشی بود که عنوان یک مطبوعات و رسانه ها را از آن خویش کرد. ولی امروزه سرب از رمز لهجه ها افتاده و به جای آن پوست و ضایعات مرغ خبرساز شده‌است. چندین روز قبل در فضای مجازی، خبر و تصاویری منتشر شد مبتنی بر اینکه در ساخت مواد اول اسباب آرایشی از پسماندهای مرغ به کار گیری می گردد. در‌این تصاویر دیگ های بزرگی مشاهده میشود که چندین کارگر به طور غیر بهداشتی درگیر جوشاندن پوست، غضروف و دیگر ضایعات مرغ در آنان بودند. ولی عکس ها به همین دیگ ها ختم میشد و روند بعدی به تصویر کشیده نشده بود.

 

ایجاد رژ لب با زباله مرغ
هم اکنون شک و تردید بر این میباشد که آیا حقیقتا چنین اقدامی انجام میشود یا این که اینکه قصد از تکثیر این خبر تنها تشویش ذهن ها همگانی بوده میباشد؟ آیا به هیچ وجه به کارگیری از چربی های حیوانی در ایجاد اثاثیه آرایشی بهداشتی اقدامی غیرمجاز میباشد؟  مدیریت اداره چک و محاسبه ساخت کالا های آرایشی و بهداشتی سازمان طعام و دارو به‌این سوال های جواب می‌دهد. 

مواد اول اثاثیه آرایشی و تولید رژلب از کجا میاید؟
 مواد اول آیتم به کار گیری در ساخت اسباب و اثاث آرایشی و بهداشتی از دو روش تنظیم می‌گردد. این مواد یا این که ایجاد درون یا این که وارد شده می‌باشند. در حالتی که ایجاد درون باشند می بایست بی تردید پروانه تولید را از سازمان خوراک و دارو اخذ نمایند. مواد وارد شده هم بایستی دارنده جواز ترخیص بهداشتی باشند. در هر دو وضعیت، بازبینی های لازم انجام می گردد و بعد از آن جواز و پروانه صادر میشود. البته مواد آرایشی که به طور زیرزمینی و فارغ از آنالیز سازمان طعام و دارو ایجاد می گردند، غیر بهداشتی می باشند. وسیع ترین تقلب دراین مورد، به کارگیری از مواد صنعتی فارغ از جواز در ایجاد اسباب و اثاث آرایشی و بهداشتی میباشد.

موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/12ساعت 19:03 توسط علی پور | تعداد بازديد :6

مواد تشکیل دهنده رژ لب گیاهی با جلبک اسپیرولینا


مواد تشکیل دهنده رژ لب گیاهی با جلبک اسپیرولینا


یک قاشق طعام خوری موم زنبور عسل

یک قاشق خوراک خوری کره کاکائو یا این که روغن نارگیل

یک قاشق خوراک خوری روغن زیتون

یک قاشق چایخوری اسپیرولینا یا این که بقیه رنگ های خوراکی

شیوه ایجاد:

بهترین مارک رژلب

نخست یک قاشق چایخوری اسپیرولینا را با مقدار بسیار پاره ای آب ولرم ادغام میکنیم و خوب هم می‌زنیم و می گذاریم تا بیست دقیقه در کناره ای بماند و بعداز سپری شد این زمان مجدد آن را هم زده تا بی نقص حل شود و یک خمیر یکپارچه به دست بیاوریم.


موم زنبور عسل و کره کاکائو (یا این که روغن نارگیل) را با حرارت غیر بدون واسطه آب کرده و آن‌گاه روغن زیتون را به آن طولانی تر میکنیم و در مرحله انتها خمیر اسپیرولینا را به آن طولانی تر می‌کنیم. مخلوط به دست آمده را در کاسه متبوع می ریزیم و در فریزر می‌گذاریم تا محکم شود پس از محکم شدن، رژلب مهیا میباشد و می‌توانید فارغ از نگرانی از وجود سرب و مواد شیمیایی مضر استعمال نماییم.


رنگ های متنوع رژ لب گیاهی


درصورتی که که بخواهیم رنگ های متنوع دیگری به دست آوریم، می‌توانیم از مواد طبیعی ذیل به کار گیری کنیم و با تغییر تحول مقدار استعمال و یا این که ادغام آن با رنگ های دیگر اشکال رژلب ها را بسازیم.


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/11ساعت 20:30 توسط علی پور | تعداد بازديد :6

برای قرمز‌رنگ کردن لب ها فارغ از پیرایش چه کنیم؟


برای زیبایی لب و رفع کم آبی یا این که تیرگی لبها استعمال دائمی از رژلب خطرآفرین خواهد بود . بهتر میباشد قرمز رنگ کردن لب ها را با مواد طبیعی در منزل انجام دهید.
شایسته ترین نحوه های گیاهی و خانگی قرمز‌رنگ کردن لب
 داشتن لبهایی تیره یا این که خشکیده و بی رنگ به هیچ عنوان خوش آیند وجود ندارد از طرفی هم استعمال از رژلب هایی با برندهای متعدد هم صرفا شیوه راه‌حل وجود ندارد به این دلیل‌که هر روز مضرات جدیدی از مواد شیمیایی جان دار در رژلب ها کشف می‌شود که برای تن درستی تن همانند سم کار می‌نمایند پس چه بایستی کرد؟ شایسته ترین خط مش وروش استعمال از مواد طبیعی و گیاهی برای قرمز‌رنگ کردن لبها و رنگ و روح بخشیدن به انهاست.

برای قرمز‌رنگ کردن لب ها فارغ از پیرایش چه کنیم؟
ماساژ با روغن زیتون

گذشته از گرمابه، یه خرده روغن زیتون را به یاری یک پد پنبه ای به لب های خویش بمالید. پس از تعدادی دقیقه لب های خویش را بشویید و بگذارید کم آب شوند. با این فعالیت، به هیچ بالم لب ی در تمام ارتفاع روز، نیاز ندارید.

اسکراب لب خانگی
1 قاشق چای خوری قند سائیده گردیده را با یک قاشق چای خوری عسل ویک قاشق چای خوری آب لیمو ادغام فرمائید تا اسکراب خانگی برای لب های شما ساخته شود . این ترکیب را خوب به هم بزنید بعد برای یک تا دودقیقه لب های خویش را با آن ماساژ دهید. تیرگی و ماتی لب ها از فی مابین خواهد رفت ولب های شما به رنگ صورتی قبلی در خواهد آمد .

گل سرخ برای قرمز رنگ کردن لب ها
چهار یا این که پنج تا گلبرگ رز قرمز‌رنگ را تماما له نمائید و لب های خویش را با آن ها بپوشانید. گلبرگ ها خیر فقط بلافاصله سبب ساز قرمز‌رنگ شدن لب میگردند بلکه آن را قابل انعطاف و صاف نیز میکنند. روزمره این کار را 2 تا 3 توشه انجام دهید. شما میتوانید با ترکیب کردن گلبرگ های خرد گردیده با خامه شیر ( سرشیر) بالم لب تهیه و تنظیم فرمایید. صرفا کافیست آنها‌را به طور کامل با هم ادغام کرده و به دوران 20 دقیقه روی لب های خویش قرار دهید. آن گاه لب های خویش را بشویید. با این فعالیت، لب ها قابل انعطاف می گردند.

موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/9ساعت 13:25 توسط علی پور | تعداد بازديد :4

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
پیرایش لب
تولید رژ لب طبیعی
تاریخچه رژ لب
رژلـب بهـداشـتـی
درخشان کننده‌های صورت
برای گزینش رنگ رژلب