X
تبليغات

تصویر ثابت

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

رژ لب های رنگ پوست


خانم هایی که به رژ لب های رنگ پوست عشق و علاقه دارا‌هستند گرم و غمخوار می‌باشند


به کار گیری از رنگ رژ لب برای آشنایی شخصیت اشخاص
خانم هایی که از رژ لب های رنگ پوست استعمال می‌کنند خجالتی می‌باشند، البته همین که با کسی حس راحتی نمایند بسیار گرم می باشند و به اشخاص اهمیت می‌دهند. همینطور این خانم ها در ظاهر خویش بسیار اهمیت میدهند. این جور گزینش رنگ نشان می‌دهد آن‌ها میخواهند دور از شوخی گرفته شوند.


خانم هایی که به رژ لب های رنگ مرجانی عشق و علاقه دارا‌هستند بی باک می باشندبه کارگیری از رنگ رژ لب برای آشنایی شخصیت اشخاص
آنهایی که به رنگ مرجانی عشق و علاقه دارا هستند دیدگاهشان نسبت به معاش مثبت میباشد. این خانم ها بسیار خوش در میان می باشند، دلداده خارج می باشند و قلبی برنا دارا هستند. آن‌ها مدام عملکرد می‌کنند از هر موقعیتی شایسته ترین را بدست بیاورند.


خانم هایی که به رژ لب های بنفش عشق و علاقه دارا هستند مرموز می باشنداستعمال از رنگ رژ لب برای آشنایی شخصیت اشخاص
رنگ بنفش دربرگیرنده بدن های رنگ ارغوانی و خاکستری میشود. خانم هایی که‌این رنگ را ترجیح می‌دهند اسرار آمیز و ساکت می باشند و حتی می‌توانند پیچیده و بسیار رند نیز باشند. رژ لب بنفش نشان از خانمی با برنامه و نقشه میباشد.


خانم هایی که به رژ لب های کبود عشق و علاقه دارا هستند قادر و خاموش می‌باشندبه کار گیری از رنگ رژ لب برای آشنایی شخصیت اشخاص
صحیح مانند خویشان درخشان ترش یعنی قرمز رنگ، رنگ جگری نشان از اعتماد بنفس و هدفمند بودن میباشد. با این اکنون خانم هایی که به‌این رنگ رغبت دارا هستند بیش تر نادر صحبت و ساکت می‌باشند. شاید زیاد مشتاق نباشند که راس اعتنا قرار بگیرند البته هنگامی به آن‌ها اعتنا می گردد صحبت های متعددی برای بیان کردن دارا‌هستند.


خانم هایی که به رژ لب های قهوه ای صورتی عشق دارا هستند جدا می‌باشندبه کار گیری از رنگ رژ لب برای آشنایی شخصیت اشخاص
طیف صورتی که مشتمل بر ته رنگ قهوه ای نیز باشد برای هر خانمی انتخابی پیچیده میباشد. آنهایی که به‌این رنگ مات عشق دارا‌هستند دورازشوخی و باذکاوت میباشند. چنین خانم هایی روی مد می‌باشند و دوست دارا هستند مدام استقلال خویش را محافظت نمایند.

موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/8ساعت 18:21 توسط علی پور | تعداد بازديد :3 |

رژ لب گیاهی چه است ؟


قطعا شنیده ای که هر چیزی گیاهی و طبیعی آن بهتر میباشد منم به تاءمل افتادم رژ لب گیاهی تنظیم کنم .البته شاید یکسری سوال برای شما در خصوص این رژ لب پیش آید که در آغاز به آن‌ها پاسخ می‌دهیم .


رژ لب گیاهی چه است ؟
از آنجایی که ما هر ماده گیاهی و طبیعی را بی ضرر و زیان می‌دانیم عادت کردیم که کلیه تولیدات بی ضرر و زیان و تندرست را گیاهی و طبیعی اسم گذاری کنیم حتی درصورتی که آن جنس بصورت صنعتی درست شده باشد .

خلاصه اینکه میتوانم بیان‌کنم :

تولیدها صنعتی هم موجود هست که به جهت بی خسارت بودن به نام گیاهی شناخته میشوند مثل تولیدها آرایشی فارغ از سرب .

تولید رژ لب در خانه
از در میان کلیه رژ لب ها ، رژ لبی که تحت عنوان بی ضرر و زیان ترین و تندرست ترین رژ لب شناخته میشود مدل سوای سرب آن یعنی رژ لب سوای سرب میباشد .رژ لب فارغ از سرب بعضی اوقات به نام رژ لب گیاهی هم شناخته می گردد .

درین مقاله  یادگرفتن تولید رژ لب طبیعی و گیاهی با ترکیبی از چغندر قند آب گیری گردیده و کره ارائه میشود که می توانید علاوه بر زیبایی لب ها از سالمی لب هایتان هم مطمئن گردید.

اثاثیه مایحتاج برای تولید رژ لب گیاهی قرمز :
روغن نارگیل یک قاشق چای خوری

پودر چغندر قند و یا این که چغندر قند آبگیری گردیده

کره کاکائو کمتر از یک قاشق چای خوری

موم عسل یک قاشق چای خوری
در آغاز موم عسل را به شیوه بن ماری بر روی بخار آب به وضعیت مایع و قابل انعطاف در میاوریم ، بعد کره کاکائو و روغن نارگیل را به آن طولانی تر میکنیم .

بعد از اینکه مواد تماما موقعیت مایع و یکپارچه گرفتند پاره ای پودر چغندر قند (می‌توانی چغندر قند را آبگیری نمایی) طولانی تر میکنیم و تا یک پارچه شدن ادغام میکنیم .

رژ لب گیاهی با چغندر قند
رژ لب گیاهی شما فراهم میباشد که به جهت قرمز رنگ بودن چغندر قند ، رنگ قرمز رنگ خوشرنگی داراست . می‌توانی این رژ لب را در ظرفی در بسته و در فریزر مراقبت نمائید .

موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/6ساعت 17:58 توسط علی پور | تعداد بازديد :11 |

فرآیند تولید رژلب با چغندر (لبو)


عمولا خانم ها برای داشتن صورت ای قشنگ، از اسباب پیرایش و خصوصا رژلب ارگانیک به کارگیری می‌کنند. مدام خرید اسباب پیرایش باکیفیت و دارای اعتبار مثل خرید رژلب ارگانیک یا این که رژلب فارغ از سرب یا این که رژلب گیاهی، گران بوده؛ چرا‌که این رژلب ها دارنده ویتامین بوده و عاری از هرگونه مواد سمی مانند سرب می‌باشند، در فیض در اثر تماس با پوست، از اشتباهات احتمالی پرهیز می نماید. به کار گیری از رژلب های ارگانیک، منجر می گردد که مواد سمی از روش تناول کردن خوراک و یا این که مک زدن لب وارد تن نشود. با فهمیدن این موردها، خانم های خوش ذوقی هم میباشند که ترجیح می‌دهند به جای خرید چنین رژلب های با کیفیتی، خودشان رژلب بسازند و از آن به کارگیری کنند. پیرو نوشته‌علمی، با طریق تصحیح کردن دو رژلب گیاهی آشنا می شویم.

روند تولید رژلب با چای آلبالو
برای ساختن رژلب طبیعی، بایستی از مواد طبیعی و ارگانیک استعمال فرمایید. در ایجاد رژلب با چای آلبالو، همانگونه که از نام آن پیدا میباشد، نیاز به چای آلبالو یا این که چای گونی ای با مزه آلبالو داریم، از سایر مواد بکار رفته،یک فنجان آب جوش و کاسه(جهت ریختن رژلب در آن) میباشد.

مرحله 1: درابتدا در یک ظرفی، چای انبان ای یا این که چای آلبالو را به همدم یک فنجان آب جوش بریزید و به برهه زمانی 10 تا 20 دقیقه، اذن دهید، بجوشد تا همگی رنگ های جانور در آن تخلیه شود.

مرحله 2: پس از آنکه مواد قرمز از چای انبان ای بیرون شد، می بایست گونی را از کاسه بیرون کنیم و اذن دهیم که آب مازاد آن تبخیر شود برای مرطوب کنندگی این رژلب از کمی گلاب هم میتوانید استعمال کنید.
مرحله 3: پس از اینکه محلول ما غلیظ شود و عاری از آب شد، اذن دهید تا محلول سرد شود، آن گاه آن را به ظرفی که میخواهید از آن به کار گیری کنید، انتقال دهید و با پنبه و یا این که براش می‌توانید برای رنگ آمیزی لبان خویش به کارگیری نمائید. اصلاح کردن رژلب طبیعی، علاوه بر زیبایی به مرطوب کردن و قابل انعطاف کنندگی لب ها هم امداد می‌کند و دیگر نگران بیماری های پوستی نخواهیم بود.

فرآیند تولید رژلب با چغندر (لبو)
یکی از دیگر از رژلب هایی که میتوانید در خانه به نحوه خانگی صحیح نمائید، تولید رژلب با چغندر میباشد که مواد اول آن به شرح تحت میباشد:

2/1 قاشق غذاخوری موم
1 قاشق غذاخوری روغن زیتون
پاره ای ریشه چغندر
مرحله1: در آغاز نصف قاشق غداخوری موم را در درون ظرفی ریخته و آن کاسه را در ظرفی که دربردارنده آب جوش میباشد بریزید، و به شیوه بنماری آن را قابل انعطاف و مایع نمائید.

مرحله2: بعداز مایع شدن موم، اکنون می بایست روغن زیتون که به مقدار یک قاشق غذاخوری میباشد، به آن بیش تر کنید و سریعا از روی اجاق بردارید.

مرحله3: درین مرحله ریشه چغندرها را در ادغام کن بریزید و به طور له گردیده دربیاورید. برای بهتر شدن رژلب میتوانید ریشه چغندر را کم آب کرده و به طور پودر دربیاورید.

مرحله4: اکنون در‌این مرحله پودر چغندر یا این که چغندر له گردیده، رابه مخلوط موم و روغن زیتون طولانی تر فرمائید و باهم ادغام نمائید. حالا این مواد را در یک پیاله ریخته و در فریزر مراقبت نمایید. این رژلب علاوه بر زیبایی، به قابل انعطاف کنندگی و صاف بودن لب ها یاری مینماید.

موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/4ساعت 18:23 توسط علی پور | تعداد بازديد :4 |

رژ طولانی


توجه نمائید هرمقدار رژتون طولانی تر بیش تر فرمائید رنگ پررنگتری خواهید داشت
 
در‌حالتی که رژتون به انتهای خودش رسیده و یا این که شکسته گردیده و یا این که اینکه رژی با رنگ تند دارید و می خواهید ملایمش نمایید ما برای شما سفارش سهل ومقرون به صرفه ای داریم. خودتان رژلبتون را بسازید.
شما در خانه خودتون می‌توانید با مواد بی آلایش و در دسترسی که دارید رژ لب براقی فراهم نمایید
 
موادی که لازم دارید :
مقداری وازلین
پاره ای رژ جامد
ظرفی در دار و کوچک برای محافظت از رژ تشکیل‌شده
یک قاشق فلزی
فریزر
یک برس لب
 
برای مهیا کردن رژ :
پاره ای وازلین را در پیاله گزینه نظرتون بریزید و بعد یه خرده از رژتون رو ببرید حتی میتونید بیش تر از یکی ۲ یا این که ۴ تا رژ به کارگیری فرمایید ولی رنگهایی که فکر‌می‌کنید‌ ترکیبشون جذاب میشه ؛ از جایگاهش غیروابسته فرمایید و با وازلین ادغام نمایید 
بهتر میباشد با نوع ی قاشق چایخوری اینکارو بکنید بهتر میباشد از یک فلز استعمال نمائید تا دستتون یا این که گوش منزه کن، زیرا به دست و گوش منزه کن جذب میشه
 

توجه نمایید هرمقدار رژتون اضافه طولانی تر فرمائید رنگ پررنگتری خواهید داشت پس از ادغام کردن وازلین و رژ در ظرفتون رو سفت ببندید و به زمان نیم ساعت در فریزر قرار بدید و برای استعمال از یک برس لب امداد بگیرید.

در حالتی که میخواهید رژ برجسته باشه مقدار رژها رو طولانی تر فرمائید و در شرایطی‌که می‌خواهید ماندگاری متعددی داشته باشه گذشته از یخچال فریزر توی فر قرار بدید با جايگاه ۳۵۰ F یا این که ۱۷۵ C و تنها ۴ دقیقه مواظب باشید ظرفتون آب نشه یا این که نشکنه برای ۴ دقیقه دیده از فر برندارید و آن گاه یک شب در سردخانه قرار بدید.

موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/2ساعت 15:22 توسط علی پور | تعداد بازديد :2 |

خودتان در خانه رژلب و پنکیک بسازی


شرکت ها آرایشی و بهداشتی در سرتاسر عالم برای تنظیم محصول ها آرایشی از مواد سمی مانند سرب و جیوه استعمال مینمایند. هیچ رسمی هم نیست که بتواند جلوی این عمل را بگیرد. اسباب و اثاث آرایشی آکنده از مواد شیمیایی، حافظ ها و آلرژن ها می باشند و با بها بالا عرضه می‌شوند.و بسیارهم گرانقیمت میباشند.درحال حاضر که اینطور میباشد بهتر میباشد خودتان دست به عمل گردید و با مواد طبیعی و خوراکی در آشپزخانه خودتان کرم پودر و رژلب تان را تهیه و تنظیم نمایید. در‌این نوشته‌ی علمی برای محافظت زیبایی و مهم خیس از آن سالمی شما طریق تهیه و تنظیم پنکک با آرد برنج و یک قابل انعطاف کننده لب رنگی را یادگرفتن میدهیم.

نحوه تهیه و تنظیم پنکک

1. تابه ای را روی حرارت قرار دهید و برای توشه اولیه یه خرده آرد برنج در آن بریزید.

2. حرارت را بسیار ملایم نمایید و آرد را هم بزنید تا قهوه ای شود. حرارت را معدود نمایید تا بتوانید تغییر‌و تحول رنگ آرد را ذیل در اختیار گرفتن داشته باشید و هنگامی که به رنگ مطلوبتان رسید خاموشش فرمایید.

3. تا زمانیکه رنگ آرد یک دست شود آن را به هم بزنید.

4. زمانی به رنگ آیتم نظرتان رسیدید حرارت را خاموش فرمایید و بگذارید سرد شود.

5. پس از خنک شدن پنکک دست سازتان را در یک کاسه درب دار بریزید.

خودتان در منزل رژلب و پنکیک بسازید


نحوه تنظیم قابل انعطاف کننده لب

1. در یک پیاله شیشه ای که برای قرار دادن روی حرارت یا این که ماکروویو مطلوب باشد یه خرده موم زنبور عسل بریزید و آن را روی حرارت اجاق یا این که در ماکروویو قرار دهید.

2. چغندری را پوست بگیرید و آب آن را با نوشیدنی گیری بگیرید.

3. آب چغندر را در ظرفی ترجیحا شیشه ای بریزید.

4. موم را با حرارت نادر ذوب نمایید. در صورتی‌که از اجاق به کارگیری می‌کنید موم را همیشه هم بزنید و در‌صورتی‌که از ماکروویو استعمال می‌کنید در فواصل 30 ثانیه ای آن را از ماکروویو بیرون فرمایید و هم بزنید.

5. وقتی که موم به طورکامل ذوب شد به معیار رنگ دلخواهتان آب چغندر را در موم بریزید و هم بزنید.

6. ترکیب به دست آمده را در کاسه آیتم نظرتان بریزید و کنار بگذارید تا خنک شود.

*میتوانید با ادغام کردن آرد برنج با پماد زینک اکسید (پماد سوختگی) ضدآفتاب طبیعی بسازید.

خودتان در منزل رژلب و پنکیک بسازید

موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/8/1ساعت 19:35 توسط علی پور | تعداد بازديد :4 |

با این فرآورده گیاهی تمام چروکها رو محو نمایید


مسلما شنیده ای که هر چیزی گیاهی و طبیعی آن بهتر میباشد منم به تاءمل افتادم رژ لب گیاهی تنظیم کنم .البته شاید یک‌سری سوال برای شما راجع‌به این رژ لب پیش آید که در آغاز به آنان پاسخ می‌دهیم .

بهترین مارک رژلب


بوتاکس ممنوع!!با این فرآورده گیاهی تمام چروکها رو محو نمایید!

قابلیت و امکان علم آموزی دانشجویی ایرانیان در سوئد!

تنها در تهران! کاشت موی با شایسته ترین بها و بالاترین کیفیت!

۱۰٪ تخفیف کاشت ابرو به مناسبت سالگرد ۱۶ سالگی کلینیک

70 درصد تخفیف پاستیل هاریبو! صرفا تا 24 ساعت!

تاراج حقیقی، هر عدد کوکا، 900 تومن ذیل بها بازار!

به نقل از بهداشت نیوز، بدون شک شنیده ای که هر چیزی گیاهی و طبیعی آن بهتر میباشد منم به تفکر افتادم رژ لب گیاهی تنظیم کنم .ولی شاید یکسری سوال برای شما درباره‌ی این رژ لب پیش آید که در آغاز به آنان پاسخ می‌دهیم .


رژ لب گیاهی چه می باشد ؟


از آنجایی که ما هر ماده گیاهی و طبیعی را بی ضرروزیان میدانیم عادت کردیم که همگی تولید ها بی خسارت و سلامت را گیاهی و طبیعی اسم گذاری کنیم حتی در‌صورتی‌که آن جنس بصورت صنعتی درست شده باشد .


خلاصه اینکه میتوانم بیان کنم :


تولیدها صنعتی هم موجود هست که به جهت بی ضرر و زیان بودن به نام گیاهی شناخته می گردند مثل تولید ها آرایشی فارغ از سرب .


تولید رژ لب در خانه


از در میان همگی رژ لب ها ، رژ لبی که تحت عنوان بی زیان ترین و سلامت ترین رژ لب شناخته میگردد دسته سوای سرب آن یعنی رژ لب سوای سرب میباشد .رژ لب سوای سرب بعضی وقت ها به نام رژ لب گیاهی هم شناخته می گردد .درین مقاله یادگرفتن تولید رژ لب طبیعی و گیاهی با ترکیبی از چغندر قند آب گیری گردیده و کره ارائه می‌شود که می توانید علاوه بر زیبایی لب ها از تن درستی Health لب هایتان هم مطمئن گردید.


اسباب و اثاث موردنیاز برای تولید رژ لب گیاهی قرمز :


روغن نارگیل یک قاشق چای خوری


پودر چغندر قند و یا این که چغندر قند آبگیری گردیده


کره کاکائو کمتر از یک قاشق چای خوری


موم عسل یک قاشق چای خوری


در آغاز موم عسل را به نحوه بن ماری بر روی بخار آب به وضعیت مایع و قابل انعطاف در می‌آوریم ، آن گاه کره کاکائو و روغن نارگیل را به آن طولانی تر میکنیم .بعد از اینکه مواد تماما وضعیت مایع و یکپارچه گرفتند کمی پودر چغندر قند (می‌توانی چغندر قند را آبگیری نمایی) طولانی تر می‌کنیم و تا یک دست شدن ترکیب می‌کنیم .


رژ لب گیاهی با چغندر قند


رژ لب گیاهی شما مهیا میباشد که به جهت قرمز‌رنگ بودن چغندر قند ، رنگ قرمز رنگ خوشرنگی داراست . میتوانی این رژ لب را در ظرفی در بسته و در یخچال فریزر حفظ نمائید .خبرها 24 ساعت قبل رکنا را از دست ندهید


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/7/29ساعت 19:06 توسط علی پور | تعداد بازديد :2 |

قدم به قدم تولید یک رنگ لب در خانه


طرزتهیه رژلب طبیعی و فوق العاده آسوده در خانه با چای انبان ای!

زیبایی و آرایش و پیرایش

طرزتهیه رژلب خانگی ، با روشی فوق العاده راحت برای ایجاد یک رژ یا این که رنگ لب طبیعی با چای انبان ای آشنا گردید!

طرزتهیه رژلب خانگی

طرزتهیه رژلب خانگی | طرز های زیادی برای ایجاد رژلب و یا این که رنگ لب خانگی موجود هست اما مطمئنا این یادگرفتن به جهت شدت سادگی، شما‌را شگفت زده خواهد کرد! ایجاد رژلب خانگی سوای مواد شیمیایی وسایل موردنیاز:


چای گونی ای با رنگ قرمز رنگ توانا (مانند چای آلبالو)

۱ فنجان آب جوش

یک کاسه

محیط کوچکطرزتهیه رژلب خانگی به طور طبیعی


به نقل از پرشین او بسیار مهم میباشد که چای انبان ای انتخابی شما دربردارنده رنگ دانه های قادر باشد، مثلا چای آلبالو از پاراگراف میوه هایی میباشد که اقتدار رنگ بالایی دارا‌هستند. علاوه بر این می‌توانید از فرمولاسیون های طبیعی دیگر مانند چغندر و رنگ های گلی نیز به کار گیری فرمایید ، اما ممکن میباشد مانند چای گونی ای ماندگاری نداشته باشد.


طرزتهیه رژلب خانگی با چای آلبالو

مرحله ۱: غوطه ور کردن چای انبان ای در آب اولی کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که چای گونی ای را باطن یک پیاله نهاده و به میزانی حدود یک فنجان، آب جوش روی آن بریزید. اذن دهید حدود ۱۰ الی ۲۰ دقیقه بماند تا به حداکثر رنگ چای دست پیدا نمایید.


 بهترین مارک رژلب


قدم به قدم تولید یک رنگ لب در خانه


معمولا با چای آلبالو رنگ قرمز‌رنگ یا این که آلویی به دست می آورید که دقیقا چیزی میباشد که شما برای ایجاد یک رژ یا این که رنگ لب طبیعی و تندرست لازم دارید.
روش ایجاد رژلب با چای آلبالو


مرحله ۲: جوشاندن آب بعد از آنکه چای انبان ای به اندازه کافی در آب جوش غوطه ور شد، چای گونی ای را از کاسه برداشته و محتویات کاسه را بجوشانید تا آب مازاد آن تبخیر گردیده و فقط یک محلول غلیظ باقی بماند. همینطور در چهره رغبت می‌توانید از گلاب به کارگیری فرمایید تا علاوه بر آنکه بوی خیر و خوبی به محلول دهد، بلکه خواص مرطوب کنندگی نیز به آن طولانی تر شود.


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/7/28ساعت 20:55 توسط علی پور | تعداد بازديد :0 |

خوشبختانه تنظیم یک رژ لب خانگی سهل و آسان


خوشبختانه تنظیم یک رژ لب خانگی سهل و آسان می باشد، به دلیل آنکه با مواد طبیعی و غیر مضر ساخته می‌شود. با برنافیت هم پا باشید تا طریق تهیه و تنظیم چندین رژ لب طبیعی را به شما یادگرفتن دهد.

 بهترین مارک رژلب


رژ لب خانگی مبهوت

رژ لب خانگی- رژ لب متحیر- برنافیت


مواد موردنیاز

چسب غیر سمی پلی وینل استات


رنگ قرمز‌رنگ


براش لب


طریق تهیه و تنظیم

رنگ را باطن چسب بریزید و خوب به هم بزنید.

ادغام را روی لب ها بزنید و به زمان 10 دقیقه شکیبایی نمائید تا کم آب شود.

لایه رویی رژ را مقداری تمیز فرمائید تا رنگ مبهوت به خویش بگیرد.

کیت رژ لب (کاسه منحصر رژ لب)

رژ لب خانگی- کیت رژ لب- برنافیت


مواد مایحتاج

روغن نارگیل


قلم شمعی با رنگ دلخواه


یکی کیت خالی


براش لب


طریق تنظیم

روغن نارگیل و قلم شمعی را ذوب کرده و خوب با هم ادغام نمایید.

این ترکیب را در هر کیتی که دوست دارید، قرار دهید و بگذارید سرد شود.

آن‌گاه از مواد درون آن تحت عنوان رژ لب به کارگیری فرمائید.

سفارش برنافیت: با چغندر قند، رژ لب طبیعی بسازید


بالم لب معطر

رژ لب خانگی- بالم معطر- برنافیت


مواد موردنیاز

شکر


کره کاکائو


نوشابه


شمع


یک پیاله کوچک


شیوه تهیه و تنظیم

شکر، کره کاکائو و پاره ای نوشابه را بردارید.

آنها‌را روی شعله شمع با هم ادغام نمایید.

این محلول را در یک پیاله کوچک بریزید و در سردخانه بگذارید.

از آن تحت عنوان رژ لب استعمال نمائید.

رژ لب خانگی شکلاتی

رژ لب خانگی- رژ لب شکلاتی- برنافیت


مواد موردنیاز

آب داغ


شکلات


موم


کره شکلاتی


کاسه خالی چسب


مطلقا بخوانید: راهنمای گزینش رنگ رژلب


طریق تنظیم

شکلات را در یک پیاله کوچک بریزید و این کاسه را در یک پیاله آب در هم اکنون جوش دیگر قرار دهید.

شکلات را آب نمائید و با کره کاکائو و موم ترکیب نمایید.

مواد را خوب با هم ترکیب نمائید و آن را در کاسه خالی چسب بریزید.

رژ شکلاتی شما فراهم میباشد.


موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1398/7/25ساعت 17:29 توسط علی پور | تعداد بازديد :5 |

امروز میخواهیم تکلیف ” سرب ” و ” رژ لب ” را برای مدام معین کنیم


امروز میخواهیم  تکلیف ” سرب ” و ” رژ لب ” را برای مدام معین کنیم پرسش این هست که آیا سرب در رژ لب ها موجود هست ؟ در شرایطی‌که سرب موجود است آیا سرطان زاست ؟

ما دو مثال اطلاعاتی که دراین باره بدست آوردیم بسیار ضد‌و‌نقیض بوده ، گروهی گفته اند که در چند تولیدها مختص سرب بکار رفته و آن ها را نخرید و گروهی گفته اند که اینها طریق های تبلیغاتی میباشند برای ضربه زدن به فروش این تولیدات…
خب ما هر دو لحاظ را برای شما قرار می دهیم و آنگاه فیض برگه ی خودمان را هم در پایان منتشر می‌کنیم ، با هم این مطالب را با توجه می خوانیم :

◄ دكتر الیزابت ایوب ( ادمین : که در سایتهای اهل ایران اسم آن را ” ناهيد نمان ” مینامند و کلا در خبرهای فارسی ویژگی ها را عوض کرده اند ) کارشناس زیست مولکولی و دکتر می‌باشد ، در صورتی‌که خانمي را مي‌شناسيد اورا هم در پی بردن اين داده ها سهيم كنيد.
همچنين با ايميل زدن به تمامي اسامي جانور در ليستتان آقايان را نيز در پی بردن اين مقاله سهيم نمائيد زیرا لازم هست به خانم‌هائي كه مي‌شناسند در باب محافظت از خودشان توصيه كنند.
اخيراً قيمت رژ لب‌هايي با مارك Red Earth و Sold at ESPRIT از 67 دلار به 9.90 دلار تقليل يافته می‌باشد. آن ها حاوي سرب میباشند.

سرب يك ماده شيميايي می باشد كه سبب ساز بروز سرطان مي‌شود. رژلبهايي كه حاوي سرب می باشند به شرح زير مي باشند:
CHRISTIAN DIOR
LANCOME
CLINIQUE
Y.S.L
ESTEE LAUDER
SHISEIDO
RED EARTH)LIP GLOSS)
CHANEL
MARKET AMERICA-MOTNES LIPSTECK
بالاترين ميزان سرب مساوي می‌باشد با بالاترين بخت ابتلا به سرطان.
بعداز آزمايشات انجام یافته معین شد كه رژلب Y.S.L ( ادمین : در مطالب فرنگی این مال را AVON گزینش کردند – گشوده هم توجه نمائید ) حاوي بالاترين ميزان سرب مي‌باشد.
مراقب باشيد كه هر چقدر سرب بيشتري داشته باشند ماندگاري طولاني تري نيز دارا‌هستند.
در صورتی‌که رژ لب شما برهه زمانی طولاني روي لبتان مي‌ماند بخاطر مقدار بالاي سرب آن مي‌باشد.
اين ها آزمايش‌هايي هست كه مي‌توانيد براي خودتان انجام هيد:
1-مقداري از رژلبتان را روي دستتان بماليد.
2-با يك انگشتر طلا جواهرات روي آنرا خراش دهيد.
3-در‌حالتی که رنگ آن به مشكي تغيير كرد، پس شما مي‌فهميد كه حاوي سرب مي‌باشد.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1398/7/24ساعت 16:24 توسط علی پور | تعداد بازديد :4 |

انقدر که رژ لب گرون گردیده


انقدر که رژ لب گرون گردیده تصمیم گرفتم ببینم میشه آیا در خانه رژلب صحیح کرد. رفتم سراغش ی چنتا مقاله پیدا کردم برای شما میذارم.

بهترین مارک رژلب


آخه این روزا بازار پرشده از مواد آرایشی غیر استاندارد و ارزون و اسباب آرایشی برند هم که قیمتاشون راز به فلک میزنه. با این عمل لااقل میدونم دارم چی می‌خورم!!!


رژ لب از مواد متعددی میتونه ساخته بشه که اینجانب کارایی می کنم تو این مقاله 2 مثال از اون رو بذارم


شما تا حال آزمون کردید؟


---------------------------------


نصیب متعددی از رژ لب از مواد مبنا ساخته شده و بعداً با افزودن رنگدانه ها، اون رو به رنگ دلخواه درمیارن.


مواد لازم برای تهیه و تنظیم مواد اصلی رژ لب


– ۱ قاشق چایخوری موم


– ۱ قاشق چایخوری کره درخت روغن مداد یا این که کره انبه یا این که کره بادام یا این که کره آووکادو. هر کدوم از این ها رو که استعمال فرمایید، سبب میشه که بتونید رژ لب رو شل خیس روی لب تون بمالید!


– ۱ قاشق چایخوری روغن، مثل روغن بادام، روغن زیتون خالص یا این که روغن جوجوبا


*بعد از تنظیم این مواد اونارو به بازه زمانی 30 دقیقه تو ماکروویو بذارید تا تماما ذوب بشن و آنگاه به خیر و خوبی بهم بزنید.در مرحله بعد از آن می تونید رنگدانه های متبوع خودتون رو به اون به‌تدریج طولانی تر نمائید تا رنگ آیتم نظرتون بدست بیاد برای انجام این عمل می تونید از شیره چقندر قند برای قرمز رنگ کردن اون، برای متمایل کردن اون به رنگ قهوه ای از دارچین و برای بدست آوردن رنگ مسی به اون رزدچوبه بیش تر نمایید.


شما می‌توانید با یکی قند و روغن نارگیل، یک رژ لب طبیعی بسازید و دیگر نگران ورود مواد شیمیایی و سرب مو جود در رژ لب ها به تن خویش نباشید.چغندر قند، با هر چیز تماس پیدا نماید، آن را رنگی میکند. پس ابدا تعجب آور وجود ندارد که بتوان لب ها را نیز با آن رنگ کرد و یک رژ لب طبیعی از آن ایجاد. ریشه ی چغندر، لب های شما‌را به رنگ صورتی زیبایی در میاورد.


------------------------------

طرز دوم:


مواد لازم برای ایجاد رژ لب طبیعی

یک ریشه ی چغندر میانگین - روغن نارگیل - غذاساز - صافی - یک کاسه برای مراقبت مواد


مرحله نخستین: چغندر قند را در ترکیب کن بریزید

چغندر قند را با توجه با آب بشویید و پوست فرنگی آن را مستقل فرمائید. آنگاه آن را به طور دایره های کوچکی ببرید و باطن غذاساز بیاندازید. آن را تا جایی ترکیب فرمایید که له شود. به‌این مخلوط آب طولانی تر نکنید، چرا‌که شفافیت رنگ آن را کاهش میدهد.

مرحله دوم:آن را داخل ظرفی بریزید

این ترکیب را از صافی رد فرمائید و مطمئن گردید که تکه های چغندر از صافی عبور نکند. این آب را تخت گاز درون یک کاسه پاک بریزید تا در آینده بتوانید از آن استعمال فرمائید. ظرفی که از آن برای مراقبت آب چغندر به کار گیری می‌کنید، می بایست پاک و استریلیزه باشد. میتوانید با مالیدن الکل به درون پیاله، آن را استریلیزه نمائید.


مرحله سوم:به آن بیافزایید

یک قاشق چایخوری روغن نارگیل را به‌این ادغام بیشتر نمایید. در‌صورتی‌که می‌خواهید رژ لب درخشان تری داشته باشید، پاره ای طولانی تر، روغن نارگیل به آن بیافزایید. درصورتی که که کمتر از یک قاشق چایخوری نارگیل به ادغام چغندر بیافزایید، رژ لب شما کم آب خواهد بود. به جای ، از موم یا این که عسل نیز میتوانید به کار گیری فرمایید. این دو ماده برای رطوبت رسانی به لب ها فوق العاده اند.


هم اکنون با یک قاشق پاک، این ادغام را به هم بزنید و کاسه را باطن یخچال فریزر بگذارید تا پیشین از مصرف جامد شود. از آن جا که این رژ لب تماما طبیعی و فاقد مواد محافظ میباشد، برای مراقبت طولانی تر، آن را در یخچال فریزر قرار دهید.

به محض به کار گیری از این ماده، رنگ لب های شما صورتی و هنگامی با اکسیژن ادغام شود، لب های شما نیز به رنگ قرمز رنگ در خواهد آمد. به برهه زمانی یک هفته از این ادغام به کارگیری نمایید، تا لب ها شما به صورت طبیعی به رنگ صورتی در آیند.

برای اسکراب لب ها میتوانید یه خرده شکر بدین مخلوط بیش تر نمائید.


موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1398/7/23ساعت 20:01 توسط علی پور | تعداد بازديد :3 |

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
تولید رژ لب طبیعی
پیرایش لب
درخشان کننده‌های صورت
تاریخچه رژ لب
رژلـب بهـداشـتـی
مواد تشکیل دهنده رژ لب گیاهی با جلبک اسپیرولینا