X
تبليغات

تصویر ثابت

رفع جای جوش بوکسکار

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

رفع جای جوش بوکسکار

رفع 

جای جوش بوکسکار(Box car) برای معالجه اسکار جوش مدل بوکسکار می توان از لیزر، رادیوفرکانسی یا این که دستگاه های پیشرفته ای که طبق لحاظ دکتر معالج متخصص تشخیص داده گردیده است، این فعالیت را انجام بخشید . هدف با اهمیت استفاده از این دستگاهها برای ایجاد کلاژن و ارتقا گردش خون بر روی پوست هست . اما از ژل بلافیل یا فیلرهای تزریقی هم برای برطرف کردن جای جوش و فرورفتگی ها می بضاعت به کار گیری نمود . 

بهترین مارک رژ لب


اسکارجوش 

آیسپیک (Ice pick) اسکار جوش آیسپیک از جمله جای جوش هایی می باشند که عمیقا در پوست نفوذ کرده و به چهره V صورت می باشند . این دسته جوش ها می توانند کوچک و یا این که بیضی نظیر باشند . از جمله بیماری هایی که سبب می شود این جای جوش ها باقی بماند، آبله مرغان هست . رفع جای جوش آیسپیک فراوان مشقت بار تر از دیگر جور های اسکار ها می‌باشد و در عمق پوست هم نفوذ کرده می‌باشد .آیسپیک 


رفع 

جای جوش آیسپیک(Ice pick) در صورتی که زخم موردنظر یا همان جای جوش منفرد باشد، با یک عمل جراحی قابل برطرف شدن میباشد . ولی در‌صورتی‌که این نقص‌ بیش از یکی باشد، معالجه ان دوچندان طاقت فرسا تر بوده و می بایست از لیزر رادیوفرکانسی استعمال نمود . 


توصیه 

نویسنده: کلاژن سازی با محصولات لابورن 

اسکار 

آکنه رولینگ(Rolling) اسکار آکنه رولینگ بر خلاف دو مدل قبلی، به رخ عرضی دارای تورفتگی می باشد و دارنده لبه های گرد و بی قاعده می باشد و ظاهری مشابه رول می باشد . ولی در برخی از منابع این جور اسکارهای جوش، به رخ دره های کوچک و تپه هم چشم شده می‌باشد . 


رولینگ 

851423236 

رفع 

جای جوش رولینگ(Rolling) برای معالجه اسکار آکنه رولینگ می توان از تزریق میکروفیت یا تزریق پلاکت که همان PRP می‌باشد به کار گیری نمود . یک عدد از بهترین معالجه ها برای اسکار رولینگ استفاده از راه میکرونیلدینگ میباشد که فرو رفتگی ها را با تولید کلاژن برطرف نماید و چه بسا از جراحی پلاستیک هم می بضاعت و توان با حیث دکتر معالج کارشناس انجام بخشید . 


انواع 

اسکار هایپرتروفیک یا اسکارهای ارتقا یافته این گونه جای جوش ها عموما بر روی سینه و پشت تن تولید می شوند . آن ها در بالای سطحی از پوست قرار گرفته و برای معالجه آن ها به کلاژن مضاعف متعددی نیاز می‌باشد . 


جای 

جوش تیره این گونه جای جوش ها به رنگ بنفش، قرمز و یا این که قهوه ای می‌باشند که به بازه چندین ماه ارتفاع می کشد تا ایراد آن برطرف شود . 


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژ لب,

+ نوشته شده در 1398/5/12ساعت 20:39 توسط علی پور | تعداد بازديد :4 |

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
تولید رژ لب طبیعی
پیرایش لب
تاریخچه رژ لب
درخشان کننده‌های صورت
رژلـب بهـداشـتـی
مواد تشکیل دهنده رژ لب گیاهی با جلبک اسپیرولینا