X
تبليغات

تصویر ثابت

تولید رژ لب طبیعی

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

تولید رژ لب طبیعی


تولید رژ لب طبیعی
یکی‌از دیدنی ترین ترفند های آرایشی تولید رژ لب طبیعی می‌باشد یعنی اینکه با مواد گیاهی و طبیعی در خانه رژ لب تهیه و تنظیم کنی .

اساسا رژ لب گیاهی نام دوم رژ لب سوای سرب هست که به جهت داشتن موادی با خواص طبیعی به‌این اسم شناخته می‌گردد .

شما می‌توانی با تولید رژ لب طبیعی در خانه آن هم از مواد گیاهی آرایش و پیرایش لبی سلامت داشته باشی .وسواس رژ لب چه است
در شرایطی‌که شما از آن گونه خانم ها هستی که هر رژ لبی را نمی پسندی و صرفا در آرایش و پیرایش لب بر روی سالمی ابزار پیرایش لب هایت آلرژی به خرج میدهی مقداری مبتلا وسواس رژ لب هستی .

این خانم ها رژ لب سوای سرب و یا این که رژ لب گیاهی را برای پیرایش لب گزینش می‌کنند .

ولی غلط برداشت نشود منظورم از وسواس رژ لب ، آلرژی به خرج دادن درباره ی سالمی و کیفیت رژ لب هست و نباید آن را با وسواس گزینش رنگ رژ لب و یا این که وسواس در مارک های خرید رژ لب نادرست گرفت به دلیل آن که برخی خانم ها تنها از مارک های یگانه و دارای اسم و رسم رژ لب خریداری می‌کنند .شاید شما هم یه خرده وسواس رژ لب داشته باشی و تنها رژ لب هایی که از مواد گیاهی و طبیعی تشکیل شده باشند را به کار گیری کنی در‌این‌صورت‌ توصیه اینجانب برای شما تولید رژ لب طبیعی در خانه می‌باشد .

با ایجاد رژ لب طبیعی در خانه هم از سالم آن مطمئن هستی و هم اینکه می‌توانی یه خرده در خرید اسباب آرایشی از حیث هزینه صرفه جویی کنی .

نکات مثبت و منفی تولید رژ لب طبیعی
همانگونه که گفتم با ایجاد رژ لب طبیعی از سالم آن مطمئن هستی به این دلیل که اساسا رژ لب های طبیعی از مواد گیاهی و تندرست تهیه و تنظیم می گردند و زیرا خویش شما آن را تنظیم می‌کنید بعداز روند ایجاد آن نیز تماما آگاه می باشید و هیچ ابهامی در تندستی رژ لب طبیعی ندارید .

همینطور معمولا در تولید رژ لب طبیعی از مواد تقویت کننده و مرطوب کننده لب به کار گیری می‌شود که در کنار آرایش و پیرایش لب می‌توانی لبت را تقویت کنی و لبی خوشرنگ و قابل انعطاف و یک پارچه داشته باشی .

برای تولید رژ لب طبیعی از مواد در دسترسی که در هر منزل ای پیدا میگردد استعمال می‌کنیم و این در دسترس بودن و آسوده بودن طریق تهیه و تنظیم رژ لب طبیعی سبب ساز می‌شود که خانم ها رغبت متعددی به تولید رژ لب طبیعی داشته باشند .

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1398/7/20ساعت 17:43 توسط علی پور | تعداد بازديد :8 |

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
تولید رژ لب طبیعی
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
پیرایش لب
درخشان کننده‌های صورت
تاریخچه رژ لب
رژلـب بهـداشـتـی
مواد تشکیل دهنده رژ لب گیاهی با جلبک اسپیرولینا