X
تبليغات

تصویر ثابت

برای گزینش رنگ رژلب

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

برای گزینش رنگ رژلب


۳- رنگ فیس مهم می باشد البته حس شما مهم‌خیس میباشد
 


 

برای گزینش رنگ رژلب، رنگ رخ و تناژ و ته رنگ صورت شما راهنمای نیکی برای شماست البته بعضی اوقات حس شما مهم‌خیس می باشد. درصورتی که بعضی اوقات برخلاف رنگ و تناژ پوست دوست دارید رنگ‌ متفاوتی را تعیین نمایید، رنگ‌های دائمی را کنار بگذارید و در غایت رنگی را گزینش نمائید که با آن شم خیر و خوبی دارید.

 

صد رد صد بخوانید  8 مد پرطرفدار برای فصل بهار و فصل تابستان 2019؛یک تیپ شیک و مد روز
۳- برای تعیین رنگ رژلب، رنگ پوست و فرآورده لب‌ها مهم می باشد
 

  

رنگ و تناژ پوست شما در گزینش رنگ رژلب اهمیت دارااست.

*در شرایطی‌که رنگ پوست شما پر‌نور یا این که بور می باشد از رنگ رژلب صورتی پر‌نور، مرجانی، هلویی یا این که بژ استعمال نمایید. در شرایطی‌که تناژ پوست شما سرد میباشد از رنگ رژلب موکا ملایم یا این که رنگ‌های گرم‌خیس صورتی و هلویی استعمال فرمائید.

*در صورتیکه رنگ پوست شما گندمی میباشد شایسته ترین گزینش رنگ رژلب برای شما قرمز رنگ، بنفش مایل به ارغوانی یا این که رنگ توتی هست. در شرایطی که تناژ رنگ گندمی پوست شما پریده یا این که سرد میباشد گونه های صورتی تعیین خیر برای شماست و در حالتی که تناژ رنگ گندمی رخ شما گرم میباشد رنگ‌های مسی را آزمون نمائید.

*کسانی که رنگ پوست‌شان سبزه میباشد از اشکال رنگ رژلب قهوه‌ای و زرشکی و نارنجی رنگ می بایست اجتناب نمایند. شایسته ترین رنگ‌ها برای این اشخاص صورتی پُر رنگ و مرجانی میباشد.

*در شرایطی‌که لب‌های کم آبی دارید  از رژلب‌های کدر به کار گیری نکنید. شایسته ترین گزینش برای شما رژلب‌های مایع و درخشان و یا این که رژلب‌های جامد دربردارنده مواد و عصاره‌های طبیعی مثل رژلب جامد دربردارنده عصاره آلوئه‌ورا و ویتامین E مارک مای  می باشد.

 

۴- زیرکانه رژلب بزنید
 

در‌حالتی که لب‌های لبریز و درشت دارید که چه بهتر، اما یادتان باشد رژلب را تنها روی لب پایینی بزنید و بعد لب‌ها را سفت به هم فشار بدهید تا لب بالایی شما هم رنگ بگیرد. بدین ترتیب رژلب طبیعی‌خیس روی لب‌های شما می‌نشیند.

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1398/7/21ساعت 17:58 توسط علی پور | تعداد بازديد :6 |

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
تولید رژ لب طبیعی
پیرایش لب
تاریخچه رژ لب
درخشان کننده‌های صورت
رژلـب بهـداشـتـی
برای گزینش رنگ رژلب