X
تبليغات

تصویر ثابت

مشکلات رایج در رژ لب زدن

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

مشکلات رایج در رژ لب زدن


پیرایش لب تاثیر اکثری در فیس و پیرایش چهره تان داراست, در شرایطی که هنگام رژ لب زدن مبتلا این ایرادات گردید سن تان را فراتر از چیزی که میباشد نشان می دهد.

مشکلات رایج در رژ لب زدن

به کارگیری از خط لب در پیرایش شما سبب می گردد که لب هایتان معین و حدود لبتان برای زدن رژ لب مشخص و معلوم شود و چنانچه صورت لبتان نیاز به تصحیح داشته باشد آن را ترمیم نمایید. البته زمانی به صورت درست به فعالیت گرفته نشود خیر فقط شمارا خوشگل نمی نماید، بلکه از زیبایی لب های شما می کاهد.

بهترین مارک رژلب


استعمال خطا از رژلب می‌تواند شما‌را پیرتر از سن طبیعی تان نشان بدهد و تناسب اجزای فیس را به هم بریزد. پیرو، شمارا با معمول ترین خطاها در رژ لب زدن آشنا می‌کنیم تا بتوانید در آینده بهتر از این ابزار آرایشی امداد بگیرید.
خطاها پهناور در رژ لب زدن

 


اکثریت زنان به رژلب عشق خاصی دارا‌هستند و امکان های این ابزار آرایشی را هم میدانند :ارتقاء جذابیت فیس، اضافه کردن گرما و شادابی به زیبایی های چهره، و بهتر کردن جلوه های آرایشی به صورت کلی. با این هم اکنون، به کارگیری خطا از رژلب می‌تواند زنان را پیرتر از سن طبیعی شان نشان بدهد و تناسب اجزای فیس را به هم بریزد. به‌دنبال، شما‌را با شایع ترین ایرادات در به کارگیری از رژلب آشنا می‌کنیم تا بتوانید در آینده بهتر از این ابزار آرایشی امداد بگیرید.


به کار گیری از رژلب روی لب های کم آب و پوسته پوسته


لب های کم آب هیچوقت جلوه خیر ندارند، ولی زنان از زمان در میان سالی به آنگاه بیش تر با کم آبی لب ها مواجه میگردند. آن‌ها معمولا موقع استعمال از رژ لب به بی آبی لب ها اعتنا نمی‌کنند و آن را روی لب های کم آب به فعالیت می‌گیرند. در‌این حالت، ذره های رژلب داخل شکاف های لب فرو میروند و علاوه بر تولید بدشکلی در لب ها، سن زنان را طولانی تر به لحاظ می‌رسانند. برای خودداری از ساخت این اختلال، از لایه بردارهای خفیف برای یک پارچه کردن لب ها و جداسازی سلول های مُمنزلت پوستی به کارگیری فرمایید. در‌صورتی‌که از تولید ها مرطوب کننده لب نیز در ساعت ها متفاوت روز یاری بگیرید، کم آبی لب ها را تا حدود متعددی در دست گرفتن می‌کنید.


موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1398/7/22ساعت 18:32 توسط علی پور | تعداد بازديد :5 |

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
پیرایش لب
تولید رژ لب طبیعی
تاریخچه رژ لب
رژلـب بهـداشـتـی
درخشان کننده‌های صورت
رژلب و مسمومیت ها