X
تبليغات

تصویر ثابت

انقدر که رژ لب گرون گردیده

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

انقدر که رژ لب گرون گردیده


انقدر که رژ لب گرون گردیده تصمیم گرفتم ببینم میشه آیا در خانه رژلب صحیح کرد. رفتم سراغش ی چنتا مقاله پیدا کردم برای شما میذارم.

بهترین مارک رژلب


آخه این روزا بازار پرشده از مواد آرایشی غیر استاندارد و ارزون و اسباب آرایشی برند هم که قیمتاشون راز به فلک میزنه. با این عمل لااقل میدونم دارم چی می‌خورم!!!


رژ لب از مواد متعددی میتونه ساخته بشه که اینجانب کارایی می کنم تو این مقاله 2 مثال از اون رو بذارم


شما تا حال آزمون کردید؟


---------------------------------


نصیب متعددی از رژ لب از مواد مبنا ساخته شده و بعداً با افزودن رنگدانه ها، اون رو به رنگ دلخواه درمیارن.


مواد لازم برای تهیه و تنظیم مواد اصلی رژ لب


– ۱ قاشق چایخوری موم


– ۱ قاشق چایخوری کره درخت روغن مداد یا این که کره انبه یا این که کره بادام یا این که کره آووکادو. هر کدوم از این ها رو که استعمال فرمایید، سبب میشه که بتونید رژ لب رو شل خیس روی لب تون بمالید!


– ۱ قاشق چایخوری روغن، مثل روغن بادام، روغن زیتون خالص یا این که روغن جوجوبا


*بعد از تنظیم این مواد اونارو به بازه زمانی 30 دقیقه تو ماکروویو بذارید تا تماما ذوب بشن و آنگاه به خیر و خوبی بهم بزنید.در مرحله بعد از آن می تونید رنگدانه های متبوع خودتون رو به اون به‌تدریج طولانی تر نمائید تا رنگ آیتم نظرتون بدست بیاد برای انجام این عمل می تونید از شیره چقندر قند برای قرمز رنگ کردن اون، برای متمایل کردن اون به رنگ قهوه ای از دارچین و برای بدست آوردن رنگ مسی به اون رزدچوبه بیش تر نمایید.


شما می‌توانید با یکی قند و روغن نارگیل، یک رژ لب طبیعی بسازید و دیگر نگران ورود مواد شیمیایی و سرب مو جود در رژ لب ها به تن خویش نباشید.چغندر قند، با هر چیز تماس پیدا نماید، آن را رنگی میکند. پس ابدا تعجب آور وجود ندارد که بتوان لب ها را نیز با آن رنگ کرد و یک رژ لب طبیعی از آن ایجاد. ریشه ی چغندر، لب های شما‌را به رنگ صورتی زیبایی در میاورد.


------------------------------

طرز دوم:


مواد لازم برای ایجاد رژ لب طبیعی

یک ریشه ی چغندر میانگین - روغن نارگیل - غذاساز - صافی - یک کاسه برای مراقبت مواد


مرحله نخستین: چغندر قند را در ترکیب کن بریزید

چغندر قند را با توجه با آب بشویید و پوست فرنگی آن را مستقل فرمائید. آنگاه آن را به طور دایره های کوچکی ببرید و باطن غذاساز بیاندازید. آن را تا جایی ترکیب فرمایید که له شود. به‌این مخلوط آب طولانی تر نکنید، چرا‌که شفافیت رنگ آن را کاهش میدهد.

مرحله دوم:آن را داخل ظرفی بریزید

این ترکیب را از صافی رد فرمائید و مطمئن گردید که تکه های چغندر از صافی عبور نکند. این آب را تخت گاز درون یک کاسه پاک بریزید تا در آینده بتوانید از آن استعمال فرمائید. ظرفی که از آن برای مراقبت آب چغندر به کار گیری می‌کنید، می بایست پاک و استریلیزه باشد. میتوانید با مالیدن الکل به درون پیاله، آن را استریلیزه نمائید.


مرحله سوم:به آن بیافزایید

یک قاشق چایخوری روغن نارگیل را به‌این ادغام بیشتر نمایید. در‌صورتی‌که می‌خواهید رژ لب درخشان تری داشته باشید، پاره ای طولانی تر، روغن نارگیل به آن بیافزایید. درصورتی که که کمتر از یک قاشق چایخوری نارگیل به ادغام چغندر بیافزایید، رژ لب شما کم آب خواهد بود. به جای ، از موم یا این که عسل نیز میتوانید به کار گیری فرمایید. این دو ماده برای رطوبت رسانی به لب ها فوق العاده اند.


هم اکنون با یک قاشق پاک، این ادغام را به هم بزنید و کاسه را باطن یخچال فریزر بگذارید تا پیشین از مصرف جامد شود. از آن جا که این رژ لب تماما طبیعی و فاقد مواد محافظ میباشد، برای مراقبت طولانی تر، آن را در یخچال فریزر قرار دهید.

به محض به کار گیری از این ماده، رنگ لب های شما صورتی و هنگامی با اکسیژن ادغام شود، لب های شما نیز به رنگ قرمز رنگ در خواهد آمد. به برهه زمانی یک هفته از این ادغام به کارگیری نمایید، تا لب ها شما به صورت طبیعی به رنگ صورتی در آیند.

برای اسکراب لب ها میتوانید یه خرده شکر بدین مخلوط بیش تر نمائید.


موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1398/7/23ساعت 20:01 توسط علی پور | تعداد بازديد :3 |

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
تولید رژ لب طبیعی
پیرایش لب
درخشان کننده‌های صورت
تاریخچه رژ لب
رژلـب بهـداشـتـی
مواد تشکیل دهنده رژ لب گیاهی با جلبک اسپیرولینا