X
تبليغات

تصویر ثابت

آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن

1-اگر لبهای پررنگ و مالامال ندارید، از رنگهای خیلی شفاف استفاده فرمائید تا لبهای شما لبریز و پر رنگ نشان دهد . 


بهترین مارک رژ لب


2-برای خودداری از اینکه رژ لبتان روی دندانهایتان مالیده شود . پس از زدن رژ انگشتتان را داخل دهانتان کرده و لبانتان را دور آن ببندید و انگشتتان را خارج بکشید . .به این ترتیب رژ بیش تر از داخل لبهایتان تمیز می‌شود . 


3-قبل از زدن رژ، بایستی از ویتامین ای به کارگیری کنید . این فعالیت باعث مرطوب شدن و تغذیه لب شده و از کم آب شدن و کنار گذاشتن میل کردن لب پرهیز می‌نماید . 


4-برای اینکه تداوم رژتان افزایش یابد پس از زدن لایه اول رژ یک یا این که دو لایه دستمال روی لبتان بگذارید، دوباره رژ بزنید و مجدد دستمال را روی لبانتان بگذارید . به این ترتیب چربی رژ گرفته شده و رنگدانه ها و موم آن باقی می‌ماند . 


5-اگر بالای چهل سال سن دارید . سفارش ما این میباشد که از رژهای مات استعمال نکنید .لبان شما با کمی درخشش زیباتر جلوه می‌کنند . مدام از برق لب به کارگیری فرمائید تا رژتان تداوم بهتری داشته باشد . 
6- مقدمه بدور لبتان را با خط لب خط بکشید و با به عبارتی خط لب لبانتان را رنگ کنید . اکنون می توانید برق یا رژ لبتان را بزنید . وقتی رژ قرمز میزنید، مقدمه خط لب قهوه ای بزنید و لبتان را با به عبارتی رنگ رنگ نمائید و سپس رزتان را بزنید . به این ترتیب رنگ قرمز‌رنگ استمرار بیشتری پیدا مینماید .برای این‌که از محتوای رژ لبتان حداکثر استفاده را بکنید، لایه لایه از روی آن ببرید و در ظروف منحصر به فرد رژ بگذارید و به کارگیری نمائید . 


7-از رژهای کهنه به کارگیری نکنید چون سبب ساز پوسته شدن لبانتان خواهد شد . 


8-برق لبتان را روی رژ لب یا به تتهایی به کارگیری فرمائید . به خاطره داشته باشید که برق لب باعث برجستگی و پر جلوه کردن لبانتان می‌گردد . 


9-اگر لبان مالامال و برجسته ای دارید از برق لب کمتر به کار گیری نمائید . 


10-برای خوش فرم کردن لبها قبل و آنگاه از زدن رژ خط لب بزنید . 
11-همیشه پیشین از به کار گیری از خط لب نوک مدادتان را تیز نمائید و بعد با نوک انگشت آهسته روی آن بزنید تا قابل انعطاف و گرم شود . 


12-هرگز از رژ و خط لب با رنگهای ضد و نقیض استعمال نکنید . 


13-هنگام زدن رژ، ابتدا لبانتان را با خط لب رنگ نمایید و به این ترتیب لایه دوم رژی که میزنید استمرار بیشتری خواهد داشت . 


14- دقت داشته باشید که رنگهای مات و فراوان تیره لبهای نازک را نازکتر نشان می دهند . 


15-برعکس چیزی که بیشتر خانمها اندیشه میکنند، هر کسی می تواند رژ قرمز رنگ بزند .کلید این عمل این است که طیف درست این رنگ را تعیین فرمائید که با باقی آرایش و پیرایش شما هماهنگی داشته باشد:اگر پوستتان روشن می‌باشد و زمینه صورتی دارد:از رنگ قرمز رنگ واضح با ته موضوع صورتی یا این که آبی‌رنگ و یا این که قرمز رنگ خالص به کارگیری فرمایید .اگر پوستتان مسئله رنگ زرد دارد:از قرمز‌رنگ گرم با ته مسئله نارنجی استفاده فرمائید . از قرمزهایی که ته موضوع آبی‌رنگ دارا هستند پرهیز فرمائید .درصورتی که پوستتن مورد زیتونی دارد:از قرمز خالص یا این که قرمزی که ته مورد قهوه ای در خویش دارد به کار گیری فرمائید . از قرمزهایی که صورتی یا نارنجی رنگ زیاد دارند بپرهیزید .در صورتیکه پوست تیره با مسئله صورتی دارید:از رژ قرمز‌رنگ با ته مورد آبی رنگ یا این که صورتی استعمال فرمایید . از به کارگیری از قرمزی که ته مسئله نارنچی یا این که هلویی داراست بپرهیزید .اگر پوست تیره با موضوع رنگ زرد دارید:از قرمز‌رنگ گرم با ته مورد نارنجی رنگ استعمال نمایید . از قرمز‌رنگ با ته زمیه آبی‌رنگ جلوگیری کنید .برای هر رنگ پوستی:برای نتیجه بهتر از قرمزی استفاه کنید که مورد قهوه ای داشته باشد . زیرا قهوه ای یک سایه خنثی است، قرمزی که موضوع قهوه ای داشته باشد با هر پوستی سازگار است . 


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,بهترین مارک رژ لب,

+ نوشته شده در 1398/5/14ساعت 19:58 توسط علی پور | تعداد بازديد :8 |

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
تولید رژ لب طبیعی
پیرایش لب
درخشان کننده‌های صورت
تاریخچه رژ لب
رژلـب بهـداشـتـی
مواد تشکیل دهنده رژ لب گیاهی با جلبک اسپیرولینا