X
تبليغات

تصویر ثابت

کرم پودر؛ گونه های و اقسام

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

کرم پودر؛ گونه های و اقسام


● 

کرم پودر؛ گونه های و اقسام 

زمانی به داروخانه یا مغازه اسباب و اثاث آرایشی می روید، برای تعیین یک کرم پودر گزینه های زیادی را پیش رو دارید . 

نکات تحت به انتخاب کرم پودر مناسب شما کمک می کنند: 

بهترین مارک رژلب


کرم پودر پرایمر: این مدل کرم پودر بی رنگ است یعنی آن گاه از مصرف آن رنگ پوست عوض نمی شود با به کار گیری از این مال بستری مناسب برای پوست فراهم می شود و می توانید کرم پودر دارای اهمیت تان را به پوست بزنید یا این که حتی دیگر از کرم پودر به کارگیری نکنید . 


مرطوب کننده رنگی: این جنس برای مصارف مختص نمی‌باشد و تولیدکنندگان آن را برای عموم مردمان ساخته اند . این محصول ضمن نرم کردن پوست، رنگ آن را بهبود می بخشد و ممکن می باشد ضدآفتاب هم باشد . درصورتی که پوستتان مستعد جوش زدن یا این که چرب می‌باشد از این تولیدها استفاده نکنید . 
کرم پودر درخشان کننده: این جنس ظواهر پوستتان را درخشان می نماید و برای استعمال در روز مطلوب هست . درخشان کننده را می بایست روی کرم پودر و نصیب های به محرمانه از پوست زد (گونه ها، خط ابرو و حدقه چشم ها) تا پوست موقعیت درخشانی بگیرد . در‌صورتی‌که پوستتان چرب است، از مصرف این مال پرهیز فرمایید . 


کرم پودر خالص (شیر sheer): این محصول همان کرم پودر دارای اهمیت می‌باشد و سبب می شود پوست درخشان تر به حیث رسد . به علاوه منجر گرفتگی منافذ پوست نمی شود . در صورتیکه زیاد اهل آرایش و پیرایش نیستید، این کالا برای شما مطلوب است . 
کرم پودر استیک: این محصول معمولا از مخلوط کانسیلر و کرم پودر ساخته می شود و برای پوست حقیقتا سنگین می‌باشد ولی ظواهر پوست را به نحو قابل توجهی بهبود می بخشد . 


موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژلب,

+ نوشته شده در 1398/5/20ساعت 20:52 توسط علی پور | تعداد بازديد :4 |

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
تولید رژ لب طبیعی
پیرایش لب
درخشان کننده‌های صورت
تاریخچه رژ لب
رژلـب بهـداشـتـی
مواد تشکیل دهنده رژ لب گیاهی با جلبک اسپیرولینا