X
تبليغات

تصویر ثابت

پیرایش لب

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

پیرایش لب

 
پیرایش 
لب : ماندگاری رژ لب را به چه شکل بیشتر کنیم؟ مجموعه: 
آرایش صورت 

نوع پیرایش لب 
رژ 
لب مدت زیادی روی لب‌هایتان دوام نمی‌آورد‎ 


شاید بخش اعظم شما به این زمینه دقت کرده باشید که رژ لب بازه متعددی روی لب‌هایتان استمرار نمی‌آورد، مخصوصا وقتی که چیزی مینوشید یا می‌خورید . در این راهنما می توانید نکاتی در رابطه رژ لب و در رابطه اینکه چطور استمرار آنرا دوچندان نمائید بیابید . چندین 
نکته مهم در زمینه رژ لب 
کلیه خانم‌ها عاشق استفاده از رژ لب میباشند . رژ لب به تنهایی توان رنگ و رو دادن به صورت ی شما را دارااست . رژ لب باید به درستی استفاده شود و باید رنگ قابل قبولی نیز داشته باشد . احتمالا اکثر شما به این زمینه اعتنا کرده باشید که رژ لب زمان زیادی روی لب‌هایتان استمرار نمی‌آورد، مخصوصا وقتی که چیزی می نوشید یا می‌خورید . در این راهنما میتوانید نکاتی در رابطه رژ لب و درباره این که چطور استمرار آنرا زیاد نمائید بیابید . _ رژ لب‌هایتان را در فریزر مراقبت فرمائید تا عمرشان طولانی‌تر شود . این کار، همینطور باعث از فی مابین رفتن باکتری های آن هم خواهد شد . _ هنگامی که میخواهید رژ لب بخرید، هیچ زمان تستر را بر روی لب‌هایتان به کارگیری نکنید . این عمل مضاعف غیر بهداشتی است . می توانید رژ را روی نوک انگشتانتان تست فرمائید . نوک انگشتان تعیین بهتری از پشت دستتان است، چرا که بافتی شبیه خیس به لب دارااست . _ از خط لبتان بعنوان زمینه‌ای برای رژ لب به کارگیری نمایید . با این کار مطمئن باشید که تداوم رژ لب روی لب‌هایتان بیشتر خواهد شد . زمانی که از رژ لب واضح به کارگیری می‌کنید، از خط لب بی‌رنگ یا این که همرنگ با لبتان استفاده کرده، آنگاه رژ لب را روی آن بزنید . 
ماندگاری رژ لب 
از 
خط لبتان بعنوان زمینه‌ای برای رژ لب استعمال کنید‎ 


_ هر زمانی که از رژ لب استفاده می‌کنید، خط لب نیز بکشید . بدون آن لب شما پررنگ و شاخص نخواهد شد و بنظر خواهد رسید رژ لبتان محو گردیده می باشد . _ برای اینکه رژ لب به دندان هایتان نمالد، پس از این‌که رژ لب را به لب‌هایتان مالیدید، انگشت اشاره خود را در دهانتان فرو برده و خارج نمائید . رژ اضافه، به دستانتان مالیده خواهد شد . _ رژ لب را میتوانید بعنوان رژ جور هم به کار گیری کنید! البته هیچ گاه رژ گونه را به جای رژ لب به فعالیت نبرید . _ آغاز خط لب بکشید . در شرای آغاز رژ لب بزنید و سپس تلاش فرمائید که خط لب بکشید، کارکشته نخواهید بود تا خط ارگانیک لب خویش را پیدا نمایید . _ خانم‌های مسن، می بایست از برق لب و رژ لب‌های مات پرهیز کرده و از رژ لب‌های کرمی به کارگیری نمایند . _ در صورتی‌که شما رنگی از رژ لب‌هایتان را دوست نداشتید، آنرا بدور نیندازید . کافیست تا آنرا با رنگ دیگری ادغام کرده تا سایه ی زمینه عشق و علاقه ی خودتان را بسازید . _ در‌صورتی‌که لب‌های پری دارید، می توانید خط لبتان را مقداری بیرون خیس از خط طبیعی لب بکشید . _ برای این که برق لب، استمرار بیشتری پیدا کند، مقدمه تمام لبتان را با خط لب مالامال کنید، بعد از آن روی آن برق لب بزنید . 

موضوع :
برچسب ها : بهترین مارک رژ لب,

+ نوشته شده در 1398/5/22ساعت 15:41 توسط علی پور | تعداد بازديد :8 |

عناوين مطالب پربازدید
رژ لب گیاهی چه است ؟
چطور حرفه ای رژ لب مایع بزنیم؟
آموزش زدن رژلب و نکات طلایی درمورد آن
رژ لب شفاف
پیرایش لب
تولید رژ لب طبیعی
تاریخچه رژ لب
درخشان کننده‌های صورت
رژلـب بهـداشـتـی
برای گزینش رنگ رژلب